Kosmetyki naturalne Fair Trade od akamuti

Naturalna pielęgnacja twarzy, ciała, włosów i produkty do aromaterapii

Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie! Witamy w świecie 100% naturalnej, ekologicznej i etycznej pielęgnacji urody firmy akamuti !

Szukaj według kategorii

Marken / akamuti

akamuti: 124 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Nazwa tej małej rodzinnej marki, akamuti, ma afrykańskie pochodzenie i oznacza coś w rodzaju „małego drzewa” i „małego lekarstwa”. Pod względem treści oba są synonimem tego, co oznaczają ich produkty kosmetyczne: wykorzystanie uzdrawiającej mocy natury, a jednocześnie wzięcie odpowiedzialności za ich ochronę i zachowanie.

W produkcji przywiązują dużą wagę do starannej pracy ręcznej. Każdy produkt jest ręcznie robiony i pakowany przy użyciu 100% naturalnych składników bez dodatków.

akamuti całkowicie powstrzymuje się od eksperymentów na zwierzętach i oczywiście szanuje pochodzenie surowców w zakresie kompatybilności środowiskowej i ochrony gatunków. Na przykład używa się wyłącznie oleju palmowego pozyskiwanego w sposób zrównoważony, aby nie prowadzić do wylesiania całych lasów, a tym samym niszczenia siedlisk wielu zwierząt.

Identyfikowalne pochodzenie surowców - olej arganowy z Maroka, oliwa z Palestyny lub masło shea z Ghany - są równie ważne, jak uczciwe warunki pracy dla osób zaangażowanych w produkcję. akamuti ceni wartość wysokiej jakości rzemiosła i dlatego wspiera małe firmy.

Promuje się regionalnych producentów, oszczędza zasoby i poprawia warunki życia ludzi i zwierząt.

Wszystkie produkty są:

  • bez konserwantów
  • w 100% z zasobów naturalnych
  • zapakowane w materiały nadające się do recyklingu
  • wyprodukowane bez eksperymentów na zwierzętach
  • ze sprawiedliwego handlu i produkcji