Kosmetyki naturalne Anthyllis

Wysokiej jakości produkty do higieny osobistej z Włoch

Włoska marka kosmetyków organicznych Anthyllis oferuje naturalne, czyste produkty do pielęgnacji niemowląt i ciała. Baby Anthyllis to ekologiczna linia kosmetyków, która gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu - dla dobrego samopoczucia najmłodszych! Ponadto - podobnie jak wszystkie produkty Antyhllis - są testowane, certyfikowane i produkowane w sposób przyjazny dla środowiska zgodnie z najsurowszymi wytycznymi.

Szukaj według kategorii

Anthyllis: 28 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Pielęgnacja twarzy Antyhllis charakteryzuje się głównym składnikiem - wodnym wyciągiem ze skórki winogron. Jest bogaty w naturalne przeciwutleniacze, a tym samym chroni skórę przed stresem środowiskowym i wolnymi rodnikami.

Produkty do pielęgnacji skóry i włosów Anthyllis są wyjątkowo delikatne. Oczyszczają i pielęgnują na bazie naturalnych składników, a także są idealne dla skóry wrażliwej.

Anthyllis - kremy słoneczne niezawodnie chronią skórę przed promieniowaniem UVA i UVA dzięki filtrom czysto naturalnym i mineralnym. W przeciwieństwie do filtrów chemicznych stosowanych w tradycyjnych produktach przeciwsłonecznych, nie penetrują one skóry ani nie są toksyczne dla organizmów morskich, takich jak koralowce, ryby i mięczaki. Zgodność środowiskowa i nieszkodliwość kremów przeciwsłonecznych Anthyllis została potwierdzona przez ECOREACH srl, filię Uniwersytetu w Marche, i uzyskała najwyższą ocenę A +++.

Cechy produktów Anthyllis:

  • są bez SLS, SLES i sztucznych kolorów
  • zostały przetestowane na zawartość niklu, chromu i kobaltu
  • bez syntetycznych zapachów
  • testowana dermatologicznie
  • z naturalnymi olejkami eterycznymi
  • Certyfikat ICEA
  • bez testów na zwierzętach - nagrodzone Leaping Bunny