Wegańskie kosmetyki naturalne od APoEM

Wegańskie kosmetyki naturalne od APoEM

Zapach i pielęgnacja fitoterapeutyczna twarzy i ciała

APoEM oznacza bezpieczne, wyrafinowane i innowacyjne naturalne kosmetyki, które oferują holistyczną pielęgnację w połączeniu z aromaterapią i fitoterapią.

APoEM: 12 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Marka APoEM została wprowadzona na rynek w Barcelonie, aby oferować naturalne, wegańskie kosmetyki, które dzięki swojej formule tworzą link pomiędzy wspomnieniami, skórą, energią i pozytywnymi myślami.

Zapach produktów pobudza pamięć, a tym samym budzi do życia wspomnienia pozytywnych chwil. W tym celu APoEM stosuje zasady aromaterapii w celu promowania równowagi, harmonii i równowagi wewnętrznej.

Pojedynczy organizm - pachnąca roślina - jest precyzyjnie chemicznie identyfikowany, aby skutecznie określić wartość oraz zagwarantować najlepszą jakość.

APoEM wybrał tradycyjne śródziemnomorskie rośliny i ekstrakty roślinne, które w połączeniu z olejkami eterycznymi poprawiają kondycję skóry. Fitoplazmę do produktów APoEM wybrano bardzo starannie, aby dopasować chemotypy olejków eterycznych, i aby móc zaoferować doskonałą pielęgnację dla każdego rodzaju skóry.

Cechy produktów APoEM:

  • są wegańskie
  • nietestowane na zwierzętach
  • Posiadają certyfikat ISO: 16128
  • 99% składników jest naturalnego pochodzenia
  • nie zawierają pochodnych oleju mineralnego, silikonów, siarczanów, ftalanów, środków uwalniających formaldehyd i składników etoksylowanych
  • bez syntetycznych barwników i substancji zapachowych, toksycznych odpadów, parabenów, izotiazolinonów, chemicznych filtrów UV i wielu innych