Aquatadeus

Aquatadeus - austriacka linia do pielęgnacji przy egzemie!
Dostosowane do bardzo wrażliwej, podrażnionej i atopowej skóry!

Aquatadeus jest specjalną serią pielęgnacyjną dla problematycznej skóry. Podstawą wszystkich produktów jest cenna woda lecznicza Aquatadeus. Pomaga ona skutecznie przy atopowym zapaleniu skóry, łuszczycy, egzemie i grzybicy stóp i paznokci. Została ona przebadana naukowo i uznana jest w Austrii oficjalnie za wodę leczniczą. Woda lecznicza Aquatadeus pochodzi ze źródła o wysokości 1100 metrów nad poziomem morza, w Öblarn (Steiermark), Austria. Jej działanie jest już znane od 17 wieku. Odznacza się przede wszystkim niską wartością pH, jak również wysoką zawartością siarczanów i minerałów.

Austriacka linia pielęgnacyjna Aquatadeus jest:

  • bez silikonów, parafiny, olejków mineralnych i parabenów
  • bez sztucznych barwników
  • nietestowana na zwierzętach

Woda lecznicza w sprayu, krem Aquatadeus i balsam pielęgnacyjny są wyprodukowane bez konserwantów. Szampon pielęgnacyjny, balsam pod prysznic i chusteczki pielęgnacyjne mają natomiast łagodny konserwant.

Defensil® plus to specjalny składnik czynny, który zawarty jest w niektórych produktach (krem Aquatadeus i chusteczki), jest to czysto roślinne połączenie z olejku z nasion czarnej porzeczki, ekstraktu z winorośli balonowej i koncentratu z olejku ze słonecznika z kontrolowanych upraw. Defensil® plus jest dzięki temu idealnym połączeniem składników czynnych dla wrażliwej, podrażnionej i zestresowanej skóry - działa kojąco, łagodzi świąd i pomaga w stabilizacji bariery ochronnej.

Produkty Aquatadeus (z wyjątkiem kremu Aquatadeus) są wegańskie.

Aquatadeus: 4 produkty

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT.