Avril Body Scrub, 200 ml

Delikatnie oczyszcza i zmiękcza skórę

41,99 zł

(209,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Odświeża i tonizuje skórę
  • Złuszcza pudrem ryżowym
  • Delikatny kwiatowy zapach białego bzu

Kupowane często z Avril Face Scrub, 50 ml

Avril Body Scrub, 200 ml 41,99 zł (209,95 zł / l)
Avril Face Scrub, 50 ml 37,99 zł (759,80 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Body Scrub delikatnie i skutecznie oczyszcza oraz wygładza skórę dzięki zawartości proszku ryżowego. Ekstrakt z białego bzu otula ciało świeżym, subtelnie kwiatowym zapachem i sprawia, że codzienna pielęgnacja staje się przyjemnym, zmysłowym rytuałem.

Sposób użycia:

  • Nałóż peeling na całe ciało, najlepiej na suchą lub lekko wilgotną skórę.
  • Delikatnie wmasuj okrężnymi ruchami, a następnie dokładnie spłucz czystą wodą.
  • Po użyciu zastosuj balsam do ciała, aby pomóc utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry.
Nr art.: AVR-176
Zawartość: 200 ml
EAN: 3662217001767
Marka: Avril
Rodzaje peelingów: Peelingi mechaniczne
Konsystencja/postać: krem
Rodzaje produktów: Peeling pod prysznic
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Vegan
Zapachy: owocowy
Certyfikaty: ECOCERT
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: tubka
Składniki (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Chloride, Oryza Sativa (Rice) Powder[1], Aqua, Sucrose Stearate, Polyglyceryl-4-Caprate, Syringa Vulgaris (Lilac) Extract[1], Ribose, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin Soja Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

  1. z upraw ekologicznych
Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Francja, www.avril-beaute.fr

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Avril Body Scrub

39 recenzji klientów w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
31 (39%)
4 gwiazdki
24 (30%)
3 gwiazdki
18 (22%)
2 gwiazdki
4 (5%)
1 gwiazdka
2 (2%)

79 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
39 recenzji klientów w innym języku