Biofficina Toscana Spray definiujący loki, 100 ml

Dla zdefiniowanych, miękkich i sprężystych loków

67,00 zł

(670,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 62,26 zł / Szt.-7%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Z siemieniem lnianym, nasionami chia, kiwi i pantenolem
  • Modeluje, nawilża i pomaga ograniczyć puszenie
  • Nadaje lokom definicję, objętość i utrwalenie

Kupowane często z Biofficina Toscana Fluid modelujący i definiujący loki, 100 ml

Biofficina Toscana Spray definiujący loki, 100 ml 67,00 zł (670,00 zł / l)
Biofficina Toscana Fluid modelujący i definiujący loki, 100 ml 69,00 zł (690,00 zł / l)
Cena całkowita: 136,00 zł
Opis

Spray definiujący loki marki Biofficina Toscana to produkt do stylizacji przeznaczony do definiowania i nadawania objętości włosom falowanym i kręconym. Formuła zawiera aktywator loków na bazie siemienia lnianego i nasion chia, połączony z ekstraktem z ekologicznego kiwi z Toskanii o właściwościach nawilżających, antyoksydacyjnych i ochronnych.

Skład wzbogacono o pantenol, hydrolizowane proteiny sojowe i składnik strukturyzujący pochodzenia roślinnego. Len i chia pomagają otulić i podtrzymać włosy, a działanie modelujące, dyscyplinujące i ograniczające puszenie wspiera zachowanie sprężystych, zdefiniowanych i uformowanych fal oraz loków. Produkt pomaga również ograniczyć puszenie spowodowane wiatrem i wilgocią, zachowując naturalny efekt stylizacji. Może być stosowany także na włosy falowane, aby uzyskać efekt beach waves. Zapach wyróżniają słodkie nuty owocowe.

Najważniejsze właściwości

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Z siemieniem lnianym, nasionami chia i ekologicznym kiwi z Toskanii
  • Z pantenolem i hydrolizowanymi proteinami sojowymi
  • Działanie modelujące, ograniczające puszenie, nawilżające i ochronne
  • Pomaga nadać falom i lokom definicję, objętość i utrwalenie
  • Wspiera zachowanie sprężystych i uformowanych loków
  • Idealny również do tworzenia efektu beach waves na włosach falowanych

Sposób użycia

Rozpylić na mokrych włosach i równomiernie rozprowadzić, a następnie wysuszyć suszarką lub pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

Nr art.: BTO-0194
Zawartość: 100 ml
EAN: 8003140491082
Marka: Biofficina Toscana
Rodzaje produktów: Stylizacja włosów
Rodzaj włosów: kręcone / kędzierzawe włosy, kręcone włosy
Właściwości: Curly Girl Method Approved, Testowane na nikiel, Vegan
Certyfikaty: AIAB, Leaping Bunny
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Polyitaconate, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Caprylyl/Capryl Glucoside, Panthenol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Parfum, Citricacid, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Surfactin, Lactic Acid, Caprylic Acid, Xylit, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Biofficina Toscana Spray definiujący loki

15 recenzji klientów w innym języku

3,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
8 (34%)
4 gwiazdki
4 (17%)
3 gwiazdki
3 (13%)
2 gwiazdki
6 (26%)
1 gwiazdka
2 (8%)

23 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 15 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder