Biofficina Toscana Pianka do fal i loków, 150 ml

Definiuje i utrwala loki bez ich obciążania

79,00 zł

(526,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 73,07 zł / Szt.-8%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Z bio kiwi oraz siemieniem lnianym i chia
  • Modeluje, działa antyoksydacyjnie i pomaga ograniczyć puszenie
  • Definiuje i utrwala bez sklejania i obciążania

Kupowane często z Biofficina Toscana Fluid modelujący i definiujący loki, 100 ml

Biofficina Toscana Pianka do fal i loków, 150 ml 79,00 zł (526,67 zł / l)
Biofficina Toscana Fluid modelujący i definiujący loki, 100 ml 69,00 zł (690,00 zł / l)
Cena całkowita: 148,00 zł
Opis

Pianka do fal i loków marki Biofficina Toscana to produkt do stylizacji przeznaczony do definiowania, podtrzymywania i utrwalania włosów falowanych i kręconych bez sklejania i obciążania. Formuła zawiera roślinny składnik aktywny na bazie siemienia lnianego i nasion chia, połączony z ekstraktem z ekologicznego kiwi z Toskanii o właściwościach nawilżających, antyoksydacyjnych i ochronnych.

Skład wzbogacono o polimer strukturyzujący pochodzenia roślinnego o działaniu ograniczającym puszenie. Len i chia pomagają otulić i podtrzymać włosy, wspierając utrzymanie zdefiniowanych, pełnych i sprężystych fal oraz loków. Pianka zapewnia definicję i utrwalenie również przy podwyższonej wilgotności, bez pozostawiania uczucia lepkości. Zapach wyróżniają słodkie nuty owocowe.

Najważniejsze właściwości

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Z ekologicznym kiwi z Toskanii i roślinnym składnikiem aktywnym na bazie siemienia lnianego i nasion chia
  • Z polimerem strukturyzującym pochodzenia roślinnego
  • Działanie modelujące, ograniczające puszenie, antyoksydacyjne i ochronne
  • Pomaga definiować, podtrzymywać i utrwalać fale oraz loki
  • Wspiera zachowanie pełnych i sprężystych loków również przy podwyższonej wilgotności
  • Nie skleja i nie obciąża

Sposób użycia

Wstrząsnąć przed użyciem i nałożyć na mokre włosy, najlepiej z głową pochyloną w dół. Rozprowadzić dłońmi i pozostawić do naturalnego wyschnięcia lub wysuszyć suszarką albo dyfuzorem.

Nr art.: BTO-0093
Zawartość: 150 ml
EAN: 8003140491099
Marka: Biofficina Toscana
Rodzaje produktów: Stylizacja włosów
Rodzaj włosów: kręcone / kędzierzawe włosy, kręcone włosy
Właściwości: Curly Girl Method Approved, Testowane na nikiel, Vegan
Zapachy: owocowy, słodki
Certyfikaty: AIAB, Leaping Bunny
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Polyitaconate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Actinidia Deliciosa Fruit Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract, Salvia Hispanica (Chia) Seed Extract, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Parfum, Lactic Acid, Caprylic Acid, Xylit, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Biofficina Toscana Pianka do fal i loków

48 recenzji klientów w innym języku

3,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
28 (43%)
4 gwiazdki
8 (12%)
3 gwiazdki
9 (14%)
2 gwiazdki
8 (12%)
1 gwiazdka
11 (17%)

64 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 48 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder