Biofficina Toscana Olejek-żel do demakijażu, 100 ml

Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia

73,12 zł 82,00 zł -11%

(731,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z pomidorem, olejem z dzikiej róży i skwalanem
  • Odżywia, działa antyoksydacyjnie i ochronnie
  • Usuwa makijaż, oczyszcza i odżywia w jednym kroku

Kupowane często z Biofficina Toscana Wzmacniający szampon do włosów, 200 ml

Biofficina Toscana Olejek-żel do demakijażu, 100 ml 73,12 zł (731,20 zł / l)
Biofficina Toscana Wzmacniający szampon do włosów, 200 ml 53,42 zł (267,10 zł / l)
Cena całkowita: 126,54 zł
Opis

Olejek-żel do demakijażu marki Biofficina Toscana to produkt do oczyszczania i demakijażu twarzy o olejowo-żelowej konsystencji, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia, a w kontakcie z wodą emulguje i zmienia się w mleczko łatwe do spłukania. Może być również stosowany bez spłukiwania jako odżywcza i zmiękczająca pielęgnacja.

Formuła zawiera ekstrakt z ekologicznych pomidorów z Toskanii, naturalnie bogaty w substancje antyoksydacyjne, który pomaga chronić skórę przed stresem oksydacyjnym i skutkami zanieczyszczeń. Ekologiczne oleje z dzikiej róży i słonecznika oraz skwalan roślinny zapewniają właściwości odżywcze, zmiękczające, nawilżające i ochronne, a substancje myjące pochodzenia roślinnego delikatnie oczyszczają. Skóra pozostaje czysta, miękka i elastyczna. Zapach wyróżniają nowoczesne nuty kwiatowe i owocowe.

Najważniejsze właściwości

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Usuwa makijaż i zanieczyszczenia
  • Z ekstraktem z ekologicznych pomidorów z Toskanii
  • Z ekologicznymi olejami z dzikiej róży i słonecznika oraz skwalanem roślinnym
  • Działanie oczyszczające, odżywcze, zmiękczające i ochronne
  • Pomaga chronić skórę przed stresem oksydacyjnym i skutkami zanieczyszczeń
  • W kontakcie z wodą zmienia się w mleczko łatwe do spłukania
  • Może być stosowany również bez spłukiwania jako odżywcza pielęgnacja

Sposób użycia

Jako produkt do demakijażu wmasować w suchą skórę, aby rozpuścić makijaż, a następnie usunąć płatkiem kosmetycznym lub wilgotną ściereczką. Jako produkt myjący wmasować w suchą lub zwilżoną skórę, zemulgować wodą do uzyskania mlecznej konsystencji i spłukać. Jako pielęgnację odżywczą nałożyć na oczyszczoną skórę i masować kolistymi ruchami do całkowitego wchłonięcia, bez spłukiwania.

Nr art.: BTO-0224
Zawartość: 100 ml
EAN: 8003140491563
Marka: Biofficina Toscana
Rodzaje produktów: Demakijaż
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Testowane na nikiel, Unisex, Vegan
Zapachy: kwiatowy, owocowy
Certyfikaty: AIAB, Leaping Bunny
Składniki (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Glycerin, C13‐15 Alkane, Squalen, Aqua, Sucrose Laurate, Parfum, Rosa Mosqueta Seed Oil[1], Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Citral, Geraniol, Cumarin, Limonene, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Benzyl Alcohol, Citricacid

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Biofficina Toscana Olejek-żel do demakijażu

6 recenzji klientów w innym języku

3,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
7 (50%)
4 gwiazdki
3 (21%)
3 gwiazdki
1 (7%)
2 gwiazdki
1 (7%)
1 gwiazdka
2 (14%)

14 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 6 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder