CODEX BEAUTY LABS - naturalne kosmetyki z Irlandii

CODEX BEAUTY LABS - naturalne kosmetyki z Irlandii

Naturalna pielęgnacja wysokiej jakości do twarzy

CODEX BEAUTY LABS wykorzystuje ludzkie odkrycia cennych darów natury i udoskonalenia możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Formuły produktów tej marki to naturalne składniki przeznaczone do pielęgnacji w jakości farmaceutycznej.

CODEX BEAUTY LABS: 18 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

CODEX BEAUTY LABS to grupa marek kosmetycznych wykorzystujących naukowe dokonania, naturalne surowce, konserwanty pochodzenia roślinnego, wiedzę farmaceutyczną, zaawansowane testy tolerancji i skuteczności, zrównoważony rozwój i przejrzystość działalności. Formuły produktów zawierają czyste organiczne surowce, są wolne od szkodliwych substancji, a przed wprowadzeniem na rynek są rygorystycznie testowane na podstawie procesów biotechnologicznych. Twórcy CODEX BEAUTY LABS wierzą w moc innowacji, gdyż ulepszenia są niezbędne do przeprowadzania pozytywnych zmian i zapewnienia najwyższej jakości. Cały łańcuch produkcyjny jest starannie kontrolowany - od zrównoważonego pozyskiwania surowców z dzikich upraw, po komponowanie składników oraz pakowanie gotowych produktów.

Spotykające się z uznaniem innowacyjne procesy technologiczne firmy CODEX BEAUTY LABS zostały opatentowane: zarówno roślinny kompleks nawilżający (Bia Complex ™) jak i kompleks konserwujący produkty kosmetyczne w jakości konserwowania żywności (PreservX ™) przenoszą tradycyjną pielęgnację skóry na zupełnie nowy poziom!

Firma dokłada wszelkich starań, aby negatywny wpływ na środowisko z racji wykonywanej działalności był jak najmniejszy: opakowania kosmetyków są wykonane z PET z trzciny cukrowej, podczas gdy kartoniki zostały wykonane z drewna z certyfikatem PEFC. Wszystkie elementy nadają się w 100% do recyklingu.

Produkty kosmetyczne CODEX BEAUTY LABS są:

  • certyfikowane jako produkty wegańskie przez Vegan Society
  • testowane zgodnie z wytycznymi EEC i ECOCERT Cosmos Organic
  • nietestowane na zwierzętach - posiadają oznaczenie Leaping Bunny