Cose della Natura Rękawica peelingowa z sizalu
Dla czyszczenia całego ciała
Produkt wyprzedanyProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie
Podobne produkty
Opis
Sizal jest rośliną z rodziny agawy. Jego łodygi kwiatowe  mogą osiągać wysokość 1 metra. Włókna sizalowe   znajdują się w  liściach o kształcie włóczni , które wryastają z bardzo gęsto,  z łodyg . Jedna roślina  sizalowa może  mieć 300 listków w  jej produktywnym okresie..
Dla wyodrębnienia włókien  zostają liście rozgniatane   i włókna oddzielone od  miąższu. Następnie myte i suszone. Produkty z sizalu są czysto naturalne , trwałe i bardzo przyjazne dla środowiska.
Naturalne włókno sizal można wykorzystać dla masażu mokrego , który wspiera ukrwienie i rewitalizuje skórę. Pory skóry się otwierają i skóra przyjmuje więcej tlenu podczas głębokiego oczyszczania . Nawet bardzo głęboko wrośnięte włosy mogą być usuwane. Po użyciu wygląda skóra młodziej i promieniściej.
Zastosowanie: nanieść parę kropli substancji oczyszczającej na wilgotną gąbkę i myć skórę delikatnymi, okrężnymi ruchami.
Przy skórze wrażliwej używać 1 x w tygodniu , przy normalnej i tłustej skórze : 2 x w tygodniu albo co trzeci dzień Uwaga na okolicę dookoła oczu!Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę! Po użyciu dokładnie spłukać wodą, wycisnąć i powiesić w dobrze przewietrzonym miejscu do wyschnięcia.
| Marka: | Cose della Natura | 
|---|
Akcesoria
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Cose della Natura Rękawica peelingowa z sizalu
5 recenzji klientów w innym języku
|  5 gwiazdek |  | 4 | (33%) | 
|---|---|---|---|
|  4 gwiazdki |  | 3 | (25%) | 
|  3 gwiazdki |  | 3 | (25%) | 
|  2 gwiazdki |  | 0 | (0%) | 
|  1 gwiazdka |  | 2 | (16%) | 
12 ocen
  
Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
 
  
    
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 