Ekologiczne pieluszki od EasyPu

Zrównoważona alternatywa dla jednorazowych pieluszek

Włoska marka EasyPu ma ekologiczne rozwiązanie dla każdego, kto chce wymieniać pieluchy zgodnie z porzebą, nie rezygnując z praktyczności, bezpieczeństwa i stylowości. Łatwe w praniu i dopasowaniu do wzrostu malca, a do tego kolorowe - oto pieluchy EasyPu!

EasyPu: 2 artykuły

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Pieluchy EasyPu to kolorowa i ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych pieluszek jednorazowych lub tradycyjnych pieluch materiałowych, które wymagają wiele umiejętności i cierpliwości w obsłudze. System EasyPu składa się z oraz grubej wkładki ochronnej oraz z majtek, które można indywidulanie regulować dzięki konstrukcji z przyciskiem, dopasowującej się do ciała niemowląt i dzieci od 0-3 roku życia. Na wkładkę nakładana jest ściereczka z mikrofibry, aby pupa dziecka pozostała jak najdłużej sucha.

Charakterystyka pieluch EasyPu:

  • Niedrogi, przyjazny dla środowiska produkt - zmniejsza niewiarygodną ilość odpadów generowanych przez jednorazowe pieluchy i pozwala zaoszczędzić ok. 6000 zł, których dziecko potrzebuje na pieluchy od urodzenia do 2 roku życia.
  • Dla dobrego samopoczucia niemowląt: nie zawierają żadnych dodatków chemicznych, co zapobiega podrażnieniom skóry maleństwa. Powinny też przyczyniać się do lepszego czucia ciała, co oznacza, że ​​dzieci mogą wcześniej stać się „czyste”.
  • Projekt o dużym walorze estetycznym - różne kolory, które można dobierać w zależności od nastroju!
  • Praktyczne, można prać w pralce, szybko schną.