Kosmetyki naturalne i organiczne od Fleurance nature

Wysokiej jakości francuskie produkty pielęgnacyjne dla całej rodziny

Wybierając Fleurance nature masz pewność, że zakupione produkty organiczne są dobre dla Twojego zdrowia oraz dla środowiska. Dzięki szerokiej ofercie naturalnych produktów w przystępnych cenach marka udostępnia zrównoważoną opcję dla szerszego grona odbiorców.

Szukaj według kategorii

Fleurance nature: 148 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Firma Fleurance nature została założona w 1972 roku w mieście o tej samej nazwie w departamencie Gers, w sercu południowo-zachodniej Francji. Od początku współtworzący markę mieli świadomość, że istnieje silny związek między dietą, zdrowiem, dobrym samopoczuciem i urodą. Celem firmy było wytwarzanie zdrowych, naturalnych produktów poprzez uczciwe, naturalne rolnictwo. Po rozbudowie i modernizacji Fleurance nature staje się liderem rynku we Francji, zachowując wierność swoim korzeniom. Zachwyć się selekcją najlepszych naturalnych składników aktywnych, których celem jest utrzymanie równowagi i dobrego samopoczucia!

Przez dziesięciolecia swojego istnienia marka rozwinęła know-how w dziedzinie roślin, organicznych składników i formuł naturalnych produktów. Dział badawczy zajmuje się własną dokumentacją naukową i badaniami efektywności. Ponadto wszystkie produkty są produkowane i sprawdzane zgodnie z najlepszymi praktykami. Fleurance gwarantuje optymalne bezpieczeństwo i identyfikowalność partii od uprawy do gotowego produktu. Do ekstrakcji ich wysoce skutecznych składników naturalnych wykorzystywane są wyłącznie najlepsze surowce. Doświadczenie z roślinami łączy się z tradycyjnym know-how i wiedzą naukową w celu doboru i dozowania najlepszych składników aktywnych.
Ponadto produkty są certyfikowane według najsurowszych kryteriów i regularnie poddawane są rygorystycznym kontrolom. Wszystkie produkty Fleurance nature są produkowane i kontrolowane we Francji lub przez laboratoria partnerskie w Niemczech, Belgii i we Włoszech.

Zrównoważony rozwój należy do priorytetów Fleurance nature, toteż pracownicy firmy dbają o to, aby niepożądany wpływ procesów produkcji, pakowania, logistyki itp. na środowisko był jak najmniejszy. Firma angażuje się również w kwestie społeczne i wspiera projekty bliskie sercu, np. projekt „1001 Fontaines pour demain” dla zachowania źródeł wody pitnej oparty na modelu zrównoważonego rozwoju oraz „Les jardins de Cocagne” - stowarzyszenie promujące lokalne rolnictwo ekologiczne, będące w ścisłym związku z integracją zawodową.