Hari Tea Herbata nowy impuls (Inspirujący)

Każda chwila jest młoda z hibiskusa & mięty!

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Dobre przeczucie"

Opis

Tęsknisz czasem do powrotu dzieciństwa, kiedy byłeś pełen energii i tkwił w tobie duch ciekawości i odkryć? Gdy każdy dzień przynosił Ci nowe doświadczenia i wrażenia? Hey! Życie podarowuje Ci każdego ranka świeże 24 godzin. Każdy moment gwarantuje nowość. Kochaj to Teraz. Hibiskus i mięta dają ten impuls.

Nowy impuls to wykonana ręcznie herbata z organicznych ziół i przypraw z hibiskusa i mięty. Pyszne herbaty Hair są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają", aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla Hari herbat są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujące - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torebek herbat, waga: 20 g (10 x 2 g)

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Składniki: Hibiskus * (21%), koper włoski *, róży *, mięta zielona * (7%), mięta pieprzowa * (7%), cynamon *, zielony rooibos *, jabłka *, palona cykoria *, jeżyna liście *, czarny pieprz *, Ekstrakt z żeń-szenia, kokosowy *, kurkuma *, płatki róż *.

* = Organic.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Herbata nowy impuls (Inspirujący)