Hari Tea Dobry instynkt (ciało)

Spokój idzie przez żołądek ... z miodokrzewem i rozmarynem

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Dobre przeczucie"

Opis

Doświadczenia dostarczane Ci przez życie nie mozesz zmienić. Ale przecież możesz, coś z tym zrobić! Najlepiej gdy przyjmujesz życie z otwartymi rękoma i zaufasz swojemu dobremu instynktowi. Odnajdź swój spokój z dobrym smakiem miodokrzewu i rozmarynem.

"Dobry instynkt" jest ręcznie wykonaną herbatą z organicznych ziół i przypraw z miodokrzewu i rozmarynu. Pyszne herbaty Hair są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają", aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla Hari herbat są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Celesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujące - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torebek herbat, waga: 20 g (10 x 2 g)

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Skład: cynamon *, krzak miód * (15%), rozmaryn * (15%), koper włoski *, kolendra *, imbir *, anyż *, kardamon *, czarny pieprz *, liście jeżyny *, anyż *, trawa cytrynowa *, Zielona herbata ja * (2%), kurkuma *, płatki róży *, goździki *, liść laurowy *. * = Organic.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Dobry instynkt (ciało)