Hari Tea Herbata niezapomiane (duchowe)

"To sobie zapamiętam" ... z sencha zieloną herbatą & kwiatami

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Dobre przeczucie"

Opis

Wyobraź sobie: Jesteś w obcym kraju, którego języka się nauczyłeś w przeszłości. Niestety nie potrafisz przypomieć sobie słów, którymi możesz wyrazić jacy ludzie są wspaniali ... Szczęście, gdy możesz zawsze polegać na Twojej dobrej pamięci.Ale najpierw zdaj się na Twój dobry smak i znakomitą sencha zieloną herbatą z delikatnymi kwiatami.

Niezapomiane! jest ręcznie wykonaną herbatą z organicznych ziół i przypraw z sencha zielonej herbaty i kwiatów. Pyszne herbaty Hair są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają", aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla Hari herbat są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujące - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torebek herbat, waga: 20 g (10 x 2 g)

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Zutaten: Sencha grüner Tee* (64%), Lindenblüten* (8%), Zitronengras*, Holunderblüten* (3%), Basilikum*, Rosenblüten*, Gelbwurz*, schwarzer Pfeffer*. * = biologisch.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Herbata niezapomiane (duchowe)