Kosmetyki naturalne od MÁDARA

Cały asortyment produktów w jednym miejscu!

Prawdziwie skuteczne składniki, uczciwość, przyjazne dla środowiska opakowanie, troska, pasja i szacunek tworzą produkty MÁDARA!

Szukaj według kategorii

MÁDARA: 105 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Łotewska marka MÁDARA jest przekonana, że ​​tylko promienne serce może prowadzić do promiennie pięknej skóry. I że najlepsza pielęgnacja skóry to ta, która idzie głębiej niż skóra. Powinien nie tylko dać nam lepszy wygląd, ale także dać dobre ogólne wrażenie.

Od tysięcy lat zimny, surowy klimat ziem skandynawski, produkuje rośliny o niezwykłych właściwościach. Głębokie korzenie, gorzkie liście i sękate kory leczyły rany i ratowały życie. Wiedza i mądrość przetrwania została przekazana z matki na córkę i ojca na syna - MÁDARA bada tę tradycyjną wiedzę najdokładniej i w blasku laboratorium badawczego. W prawie niewyczerpanym pragnieniu wiedzy o substancjach czynnych, które wciąż są ukryte przed naturą, naukowe potwierdzenie jest koniecznością dla każdego wybranego składnika i jego ostatecznych kompozycji. Tak więc perfekcjonizm skupia się na detalach, designie, a przede wszystkim na jakości!

Luksusowe kosmetyki MÁDARA powstają dzięki synergii między dzikimi skandynawskimi lasami i żyzną glebą, od chłodnych jezior i ogromnych piaszczystych brzegów, luksusu złotych jesiennych liści, krystalicznych zim, pragnących wiosennych dni i boleśnie krótkiego lata. Produkty pielęgnacyjne pochodzą z luksusu surowych, czystych i cennych naturalnych składników, które zostały dopracowane do ich najwyższego potencjału.