Naturalna pielęgnacja od HILLINGER COSMETICS

Luksusowe kosmetyki organiczne z najlepszych winogron

HILLINGER COSMETICS to wysokiej jakości kosmetyki naturalne z aktywnymi składnikami o mocy organicznych winogron - dla dogłębnej pielęgnacji skóry.

HILLINGER COSMETICS: 7 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Dla ekologicznego winiarza i szefa marki Leo Hillingera, winogrona oraz ich niezwykłe składniki aktywne są przedmiotem wszystkich działań. Linia pielęgnacyjna została opracowana we współpracy z uznanymi austriackimi ekspertami w dziedzinie kosmetyków naturalnych i spełnia jego wysokie standardy w zakresie skuteczności, jakości i trwałości.

W HILLINGER COSMETICS aktywne składniki z organicznych winogron są łączone z najnowszymi badaniami w kosmetyce organicznej: winogrona do tego dojrzewają na słońcu i są bogate w cenne przeciwutleniacze, które są niezbędne do skutecznej pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Dwa podstawowe składniki, które są stosowane we wszystkich kosmetykach to czysta woda i olej z nasion organicznych winogron, które nadają wszystkim preparatom właściwości pielęgnacyjne i ochronne.

Organiczny olej z pestek winogron do HILLINGER COSMETICS przekonuje zawartością 75% kwasu linolowego, fenoli, witaminy E, OPC (oligomerycznych proantocyjanidyn) i resweratrolu, dzięki czemu zapewnia regeneracyjny, silny efekt antyoksydacyjny. W połączeniu z wybranymi składnikami aktywnymi, każdy produkt pielęgnacyjny zapewnia skórze czystą siłę i energię. Ich naturalne tekstury schlebiają jemu i jej i są w 100% wegańskie.

Produkty HILLINGER COSMETICS są objęte gwarancją:

  • certyfikatu NaTrue i organiczności
  • wegańskich formuł wolnych od testów na zwierzętach
  • certyfikatu PETA
  • produkcji w Austrii
  • posiadania opakowań z tektury nadającej się do recyklingu, zaopatrzonych farbami drukarskimi niezawierającymi oleju mineralnego