Nourish London

Przegląd całej gamy produktów

Nourish London oferuje wysoce efektywne, opracowane naukowo, wegańskie kosmetyki organiczne, które nie są pochodzenia zwierzęcego i są wykonane z naturalnych składników. Napędzana pasją do innowacji, nagradzana pielęgnacja dla zdrowego wyglądu, rodzi się piękna skóra.

Kategorie:

Marken / Nourish London

Nourish London: 65 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Brytyjska marka dba o piękno skóry. Wszystkie ich produkty wykorzystują wyłącznie naturalne, certyfikowane biologicznie surowce, które współgrają z naturalnymi procesami skóry, tworząc piękną, promienną i zdrową skórę.

Formuły są tworzone przez dr. Pauline Hili, znaną ekspertkę z ponad 30-letnim doświadczeniem, wykorzystująca potężne moce naturalnych składników aktywnych do tworzenia wysoce skutecznej i innowacyjnej naturalnej opieki organicznej.

Wszystkie naturalnie aktywne produkty zostały twórczo opracowane i wykonane z miłością w naszym własnym laboratorium w Londynie. Wykorzystuje wyłącznie najczystsze, najwyższej jakości surowce pochodzenia niezwierzęcego, aby Nourish London nie tylko dbał o skórę, ale także o naszą planetę.

Dzięki ciągłym innowacjom i wykorzystywaniu najnowszych osiągnięć w branży kosmetyków naturalnych, Nourish London stara się zapewnić najbardziej skuteczną, w 100% naturalną pielęgnację skóry, która przewyższa wszelkie produkty zawierające składniki syntetyczne. Misją jest inspirowanie ludzi do redukcji toksyn i substancji chemicznych w produktach do pielęgnacji skóry oraz czerpanie korzyści z czystych, zielonych kosmetyków - dla skóry i środowiska!