Organic Shop Silky Shine Conditioner Frangipani & Coconut, 280 ml

Pachnąca pielęgnacja po umyciu szamponem

20,99 zł

(74,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 280 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Zapewnia połysk
  • Właściwości rewitalizujące

Kupowane często z Organic Shop Silky Shine Shampoo Frangipani & Coconut, 280 ml

Organic Shop Silky Shine Conditioner Frangipani & Coconut, 280 ml 20,99 zł (74,96 zł / l)
Organic Shop Silky Shine Shampoo Frangipani & Coconut, 280 ml 20,99 zł (74,96 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Rozpieść swoje włosy tą cudownie pachnącą odżywką z frangipani i kokosem. Jej formuła pielęgnuje wszystkie rodzaje włosów, oferuje właściwości rewitalizujące i zapewnia lśniące, pięknie wyglądające włosy.

Stosowanie: Nałożyć na wilgotne włosy, pozostawić na 1-2 minuty, a następnie dokładnie spłukać.

Nr art.: NS-36156
Zawartość: 280 ml
EAN: 4743318145341
Marka: Organic Shop
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Vegan
Zapachy: kwiatowy, kokos
Certyfikaty: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: butelka
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Lauryl Glucoside, Plumeria Alba Flower Extract[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Ricinus Communis Seed Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

  1. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estonia, www.eurobiolab.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Organic Shop Silky Shine Conditioner Frangipani & Coconut

1 recenzja klienta w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
2 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.