pandoo Szczoteczka do zębów, 4 szt.

Dla czystej jamy ustnej

19,70 zł 23,99 zł -18%

(4,93 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4 szt.

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla dorosłych
  • Średnia twardość
  • Chroni zasoby
  • Unisex Unisex

Kupowane często z Lavera Pasta do zębów Complete Care Bez fluoru, 75 ml

pandoo Szczoteczka do zębów, 4 szt. 19,70 zł (4,93 zł / szt.)
Lavera Pasta do zębów Complete Care Bez fluoru, 75 ml 15,99 zł (213,20 zł / l)
Cena całkowita: 35,69 zł
Opis

Ekologiczne szczoteczki do zębów Pandoo delikatnie czyszczą zęby i dziąsła, jednocześnie dbając o środowisko. Mają różne symbole umożliwiające ich rozróżnienie i są naturalnie odporne na pleśń. Kiedy nadejdzie czas wymiany szczoteczki do zębów, główkę można po prostu wyrzucić do kosza, a rączkę do śmieci organicznych.

Nr art.: XBO-PAN-POBTB04
Zawartość: 4 szt.
EAN: 4280001327429
Marka: pandoo
Rodzaje produktów: Pielęgnacja jamy ustnej i zębów
Szczoteczki do zębów: Dorośli, Średnia twardość
Właściwości: Unisex
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: pandoo GmbH, Am Wollmatinger Ried 13, 78479, Reichenau, Niemcy, www.gopandoo.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla pandoo Szczoteczka do zębów

6 recenzji klientów w innym języku

4,1 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (54%)
4 gwiazdki
3 (27%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
1 (9%)
1 gwiazdka
1 (9%)

11 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 6 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder