PRIMAVERA Face Toner Clarifying & Pore Minimizing, 100 ml

Urocze uczucie lekkości

92,00 zł

(920,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 82,36 zł / Szt.-10%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do skóry z niedoskonałościami i tłustej cery
  • Wyrównuje poziom nawilżenia
  • Reguluje i orzeźwia

Kupowane często z PRIMAVERA Cleansing Gel 2 in 1 Deep Cleanse, 100 ml

PRIMAVERA Face Toner Clarifying & Pore Minimizing, 100 ml 92,00 zł (920,00 zł / l)
PRIMAVERA Cleansing Gel 2 in 1 Deep Cleanse, 100 ml 92,00 zł (920,00 zł / l)
Cena całkowita: 184,00 zł
Opis

Ta regulująca woda do skóry została stworzona specjalnie na potrzeby skóry mieszanej. Zmniejsza pory i likwiduje zanieczyszczenia oraz nadaje skórze gładkości. Harmonijna kompozycja z szałwi, lukrecji i trawy cytrynowej zmniejszają wydzielanie się sebum w naturalny sposób oraz nadają skórze zrównoważonego uczucia.

Zastosowanie: spryskać na oczyszczoną, suchą skórę twarzy i pozostawić do wchłonięcia.

Wskazówka: wodą można spryskać również makijaż.

Nr art.: PRIM-27500
Zawartość: 100 ml
EAN: 4086900275003
Marka: PRIMAVERA
PRIMAVERA - linie produktów: Pure Balance
Rodzaje produktów: Toniki
Typ skóry: Skóra tłusta, Skóra mieszana, Skóra problematyczna
Właściwości: Unisex, Vegan
Certyfikaty: NaTrue
Składniki (INCI)

Aqua, Pentylene Glycol, Alcohol[1], Glycerin, Mentha Piperita Leaf Water[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Parfum[2], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Santalum Album (Sandalwood) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[1], Cymbopogon Citratus Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Mentha Piperita Leaf Extract, Zingiber Officinale Root Extract, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Coco Glucoside, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2], Menthol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Terpinolene[2], Terpineol[2], Santalol[2], Beta-Caryophyllene[2], Alpha-Terpinene[2], Camphor[2]

  1. kontrolowana uprawa organiczna
  2. naturalny składnik olejków eterycznych
Informacje prawne
Producent: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Niemcy, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PRIMAVERA Face Toner Clarifying & Pore Minimizing

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
1 (50%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny