Spersonalizuj swoje zakupy
Wyłącznie za Twoją wyraźną zgodą używamy plików cookie oraz innych technologii, aby zapewnić Ci spersonalizowane doświadczenie zakupowe.
W tym celu gromadzimy dane dotyczące naszych użytkowników, ich zachowań oraz wykorzystywanych urządzeń. Informacje te wykorzystujemy do ciągłej optymalizacji naszej strony internetowej, wyświetlania dopasowanych reklam i treści, a także do analizy statystyk użytkowania. Możemy również – wyłącznie za Twoją zgodą i pod warunkiem, że sam korzystasz z usług danego dostawcy – porównywać zaszyfrowane dane z danymi zewnętrznych partnerów, aby prezentować Ci oferty za pośrednictwem ich kanałów reklamowych online.
Prosimy o zapoznanie się z ustawieniami zgody oraz naszą Polityką prywatności przed wyrażeniem zgody.
ok
oceniony 4 z 5 gwiazd.
prawie w ogóle się nie pieni ale za to przyjemnie nawilża i odświeża skórę. Coś w rodzaju bezbarwnego balsamu pod prysznic. Skóra jest miękka i nawilżona. Polecam.
Czy ta ocena była pomocna? (2) (0)