Santé – naturally. Volume Lift Shampoo, 250 ml

Delikatnie oczyszcza i dodaje wigoru

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 18,62 zł / Szt.-7%
  • od 3 tylko 17,64 zł / Szt.-12%
  • od 6 tylko 16,07 zł / Szt.-20%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów cienkich i płaskich
  • Zwiększa elastyczność i objętość
  • Z organicznym ekstraktem z jagód goji

Kupowane często z Santé – naturally. Glossy Shine Maske, 150 ml

Santé – naturally. Volume Lift Shampoo, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Santé – naturally. Glossy Shine Maske, 150 ml 32,99 zł (219,93 zł / l)
Cena całkowita: 52,98 zł
Opis

Szampon Volume Lift od SANTE tchnie świeże życie w cienkie włosy i zapewni im cenne nawilżenie. Formuła z potrójnym kompleksem proteinowym i organicznym ekstraktem z jagód goji odbudowuje strukturę włosów od wewnątrz, nadając im intensywną objętość i sprężystość.

Sposób użycia: Wmasować ilość wielkości orzecha laskowego w wilgotne włosy i dokładnie spłukać.

Nr art.: LOGO-40610
Zawartość: 250 ml
EAN: 4055297221405
Marka: Santé – naturally.
Linie produktów do włosów SANTE: Volume Lift
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: włosy cienkie, włosy osłabione
Właściwości: Bez siarczanów, Vegan
Certyfikaty: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 miesięcy
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: butelka
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citricacid, Arginine Ferulate, Glycerin, Phytic Acid, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Limonene[2], Geraniol

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Wskazówka producenta
Informacje prawne
Producent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Niemcy, post@logocos.de, www.logocos.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Santé – naturally. Volume Lift Shampoo

4 recenzje klientów w innym języku

4,2 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (66%)
4 gwiazdki
1 (11%)
3 gwiazdki
1 (11%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (11%)

9 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.