TAOASIS Mydło do rąk - Cytryna, 250 ml

Umyj ręce smakami śródziemnomorskiej lekkości

41,99 zł

(167,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 38,99 zł / Szt.-7%
  • od 3 tylko 36,94 zł / Szt.-12%
  • od 6 tylko 33,66 zł / Szt.-20%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Łagodnie oczyszcza skórę
  • Świeży zapach

Kupowane często z Urtekram Wild Lemongrass Hand Wash, 300 ml

TAOASIS Mydło do rąk - Cytryna, 250 ml 41,99 zł (167,96 zł / l)
Urtekram Wild Lemongrass Hand Wash, 300 ml 27,99 zł (93,30 zł / l)
Cena całkowita: 69,98 zł
Opis

Cytrynowe mydło do rąk wnosi odrobinę śródziemnomorskiej lekkości do codziennego życia. Szczególnie łagodnie oczyszcza i pachnie słońcem i sorbetem cytrynowym.

Nr art.: XDK-TAO-1123373
Zawartość: 250 ml
EAN: 4025121123373
Marka: TAOASIS
Konsystencja mydła: W płynie
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Vegan
Zapachy: cytrynowy / cytrusowy
Certyfikaty: Demeter
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: butelka z pompką
Składniki (INCI)

Aqua, Lavanda Angustifolia Flower Water[1], Potassium Cocoate, Alcohol Denat[1], Coco Glucoside, Parfum[2], Glycerin[2], Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Limonene, Citral[2], Linalool, Geraniol

  1. Demeter/organiczna uprawa dynamiczna
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Uwaga producenta
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TAOASIS Mydło do rąk - Cytryna