TAUTROPFEN kosmetyki naturalne

Przegląd wszystkich produktów

Wellness made in Germany - TAUTROPFEN otacza opieką ludzkie ciało i duszę!

TAUTROPFEN: 28 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Zrodzona z ducha lat 70. i chęci posiadania w 100% naturalnych, godnych zaufania i bezpiecznych produktów, mała firma TAUTROPFEN szybko wyrosła na znaną firmę zajmującą się kosmetykami naturalnymi. Cel: rozważnie wyprodukowane, ekologiczne kosmetyki w harmonii z ludźmi i naturą!

W TAUTROPFEN bardzo ważna jest jakość, odpowiedzialność i uczciwy handel - wszystkie składniki podlegają najsurowszej kontroli jakości i pochodzą z ekologicznie zrównoważonych upraw ekologicznych lub z certyfikowanych dzikich zbiorów i są kupowane po uczciwych cenach. Są uprawiane w ramach wielu inicjatyw społecznych na całym świecie, które są wspierane przez TAUTROPFEN - jednym z nich jest na przykład projekt „Róże zamiast opium” w Iranie, gdzie uprawiane są róże damasceńskie.

TAUTROPFEN kontynuuje produkcję swoich esencji i olejków w szklanych balonach, zupełnie tak, jak u początków kosmetyki. TAUTROPFEN jest obecnie ściśle związany z hasłem „wellness” i oferuje szeroką gamę, obejmującą 5 linii pielęgnacyjnych i dobrze znane eliksiry upiększające dla dobrego samopoczucia.