TAUTROPFEN kosmetyki naturalne

Certyfikowane kosmetyki naturalne, które działają. Kropla po kropli.

Marken / TAUTROPFEN

TAUTROPFEN: 16 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Oto marka założona w 1980 roku przez dwójkę "dzieci-kwiatów", które na próżno szukały zdrowej i naturalnej pielęgnacji skóry. Pomysł: stworzyć czyste, starannie i w zrównoważony sposób wyprodukowane kosmetyki pielęgnacyjne, aby zapewnić ludziom to, co najlepsze z natury dla ich pielęgnacji i dobrego samopoczucia. Z tego pomysłu narodziła się firma: TAUTROPFEN.

Do produkcji w 100% naturalnych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała firmy TAUTROPFEN używane są tylko najlepsze surowce ze świata roślin z wysokiej jakości, naturalnymi składnikami, jeśli to możliwe z dzikich zbiorów lub kontrolowanej uprawy organicznej certyfikowanej przez Demeter. Innowacyjne preparaty biotechnologiczne gwarantują rozwiązania doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry.

Unikanie substancji odzwierzęcych, parabenów, silikonów, mikrodrobin plastiku, pochodnych ropy naftowej i syntetycznych barwników jest dla TAUTROPFEN najwyższym priorytetem. Marka aktywnie wspiera międzynarodowe projekty zrównoważonego rozwoju, a jej produkty są wytwarzane wyłącznie na terenie Niemiec.