TEA Natura Henna czerwona "Mogano" ( lawsonia + indygowiec)

Łagodne kolory o różnej intensywności!

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Następca tego artykułu:

Opis

Farbowanie włosów z henną jest jedną z najstarszych metod koloracji na świecie . Ona jest, w porównaniu z innymi , stosowanymi metodami, pewną i mniej szkodliwą. Henna od TEA Natura pochodzi z indyjskiej Fair Trade uprawy jak Naturveda Biotech z Pondicherry, wieloletniego partnera TEA Natura.

Henn farbuje nie tylko w naturalny sposób , ona wzmacnia , zagęszcza i daje włosom objętość. Regularnie stosowana regeneruje i wzmacnia skórę gowy . Włosy są mocniejsze , połyskliwe i łupież jest redukowany. W krajach arabaskich należy użycie henny do dnia codziennego , aby wyrazić szacunek w stosunku do siebie i korzystać z antyseptycznych i dezynfekujących zalet tego produktu.

Wiele komercyjnych produktów z henną zawiera substancję dodatkową Sodium Picramate , środek umacniający kolor , który jest pochodzenia syntetycznego , który również przyśpiesza działanie henna i daje efektywniejszy rezultat. Produkty z henną od TEA Natura są wolne od tej substancji dodatkowej , która ma szkodliwe działanie.

Zastosowanie: zależnie od długości włosów przygotować pastę z 4 łyżek proszku henna i ciepłej wody . Kremiście wymiaszać. Aby podnieść trwałość koloru , można dodać kwas cytrynowy lub ocet jabłkowy. Nanieść pastę na włosy wilgotne. Włożyć czepek kąpielowy . Po 1 godzinie powinny być widoczne pierwsze refleksy we włosach . Dla intensywniejszego koloru pozostawić na 2 - 3 godzin do działania.

Zawarte indygo zapobiega , zbyt intensywnemu czerwonemu kolorowi i pokrywa włosy białe.Dla osiągnięcia stabilnego odcienia koloru , proszę przed koloracją użyć częściej ten produkt ( zależnie od potrzeby). Następnie wystarcza użycia co 20 dni.

Marka: TEA Natura
Dodatkowe informacje

Ingredients (INCI): Lawsonia Inermis, Indigofera Tinctoria

Akcesoria

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TEA Natura Henna czerwona "Mogano" ( lawsonia + indygowiec)

102 recenzji klienta w innym języku

4,4 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
101 (63%)
4 gwiazdki
34 (21%)
3 gwiazdki
13 (8%)
2 gwiazdki
6 (3%)
1 gwiazdka
5 (3%)

159 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 102 recenzje w innym języku.