Szczoteczki do zębów z TIO

Szczoteczki do zębów z TIO

Ekologiczne i innowacyjne produkty do higieny jamy ustnej

TIO udowadnia, że odpadów plastikowych można uniknąć nawet w przypadku przedmiotów codziennego użytku! I nawet wytrzymała szczoteczka do zębów może zdobywać punkty z projektem!

TIO: 6 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Podobnie jak wiele genialnych i dobrych rzeczy, marka TIO wyszła z konieczności - pomysł i możliwości były, ale wiodący producenci opieki stomatologicznej nie byli zainteresowani. Co robią dwie zaangażowane osoby, aby uczynić świat trochę lepszym? Dokładnie! Zakładają firmę i produkują sami.

Rozwiązanie problemu zapobiegania powstawaniu odpadów i redukcji tworzyw sztucznych jest zaskakujące i innowacyjne: szczoteczka do zębów z wymiennymi główkami. I wciąż z naprawdę fajnym, nagradzanym projektem: myj zęby z czystym sumieniem i stylem!

Dodatkowo, dzięki czapce podróżnej, szczoteczka TIO jest również idealnym i higienicznym towarzyszem w podróży.

Produkty są już nastawione na absolutną trwałość, co pozwala od samego początku oszczędzać duże ilości odpadów. Ponadto, ponieważ dla założycieli TIO ważne jest, aby zrobić więcej dla naszej planety i wspierać i naprawiać nasz ekosystem, gdzie to tylko możliwe, 5% zysków zostanie przekazanych na Ocean Cleanup. Zatem zakup każdej szczoteczki do zębów TIO wspiera ten imponujący i przyszłościowy projekt na dużą skalę, który wykorzystuje najnowszą technologię i poświęcenie, aby opanować herkulesowe zadanie uwalniania oceanów od odpadów z tworzyw sztucznych.

Szczoteczka do zębów charakteryzuje się następującymi cechami:

  • Włosie w 2 wytrzymałość: wykonane z trwałego bio-nylonu, który jest wykonany z oleju rycynowego
  • Profesjonalny krój: profil szczeciny został opracowany na podstawie najnowszych badań Instytutu Dentyny Uniwersytetu Witten / Herdecke
  • Głowa: wykonana z celulozy (drewno certyfikowane FSC) i wymienna
  • Pełna higiena: gładkie powierzchnie i płynne przejście - więc bakterie nie mają szans
  • Stop: Ergonomicznie zaokrąglone punkty na rączce zapewniają wsparcie i są wolne od plastyfikatorów
  • Uchwyt: Uchwyt wielokrotnego użytku jest wykonany z wytrzymałego PE, który jest wykonany z trzciny cukrowej