VIANEK Normalizing Rub-In Scalp Toner, 150 ml

Stymuluje wzrost

31,71 zł 35,99 zł -12%

(211,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Przy wypadaniu włosów
  • Z minerałami i witaminami
  • Rewitalizuje i odświeża
  • Vegan Vegan

Kupowane często z VIANEK Normalizing Shampoo, 300 ml

VIANEK Normalizing Rub-In Scalp Toner, 150 ml 31,71 zł (211,40 zł / l)
VIANEK Normalizing Shampoo, 300 ml 32,51 zł (108,37 zł / l)
Cena całkowita: 64,22 zł
Opis

Ten bogaty w minerały tonik, opracowany został specjalnie dla skóry głowy, wzmacnia mieszki włosowe, pomagając ograniczyć wypadanie włosów. Wyciągi roślinne z pokrzywy, szałwii i brzozy oraz olejki z rozmarynu i eukaliptusa uzupełniają bilans witaminowy i dostarczają skórze ważnych składników odżywczych. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej sprężyste.

Zastosowanie:

  • Wmasuj w skórę głowy przez 2-3 minuty.
  • Nie spłukuj!
  • Najlepsze efekty uzyskuje się przy codziennym stosowaniu, utrzymując kurację przez okres 4 tygodni.

PAO: 3 miesiące

Nr art.: SYL-5902249014525
Zawartość: 150 ml
EAN: 5902249010411
Marka: VIANEK
Pielęgnacja skóry głowy: Serum
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: włosy wypadające, wrażliwa skóra głowy
Właściwości: Vegan
Składniki (INCI)

Aqua, Propandiol, Glycerin, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract, Arctium Lappa Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Betula Alba Bark/Leaf Extract, Panthenol, Coco Glucoside, Lactic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Phytic Acid, Rosmarinus Officinalis Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Benzyl Alcohol, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Dehydroacetic Acid

O linii Energizing
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VIANEK Normalizing Rub-In Scalp Toner

5 recenzji klientów w innym języku

4,4 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (50%)
4 gwiazdki
4 (40%)
3 gwiazdki
1 (10%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

10 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.