100% biologiczne naturalne produkty Wegwartehof

Luksusowe produkty z mlekiem klaczy i herbaty ziołowe z Waldviertel

Szukaj według kategorii

Marken / Wegwartehof

Wegwartehof: 23 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Wegwartehof leży na skraju rezerwatu przyrody - Wild - w Waldviertel w Dolnej Austrii. Hoduje się tam rośliny lecznicze i zioła w uprawie biodynamicznej zgodnie z wytycznymi Demeter oraz hoduje się konie, od których pochodzi mleko klaczy. Produkty oferowane prze ta małą rodzinna manufakturę to w pełni naturalne herbaty i mieszanki ziołowe, a także produkty z mlekiem klaczy - od suplementów diety po czekoladę, aż po wyjątkową pielęgnację dla ciała.

Podstawową ideą Wegwartehof jest pełne szacunku współistnienie w rytmie natury. W ten sposób, w przeciwieństwie do obecnego ducha czasu i szybkiego tempa życia, ma powstać miejsce kochane i kochające, którego wysokiej jakości produkty mogą dalej przenosić tę energię i uczynić ją namacalnie odczuwalną. Dlatego marka Wegwartehof jest bardzo świadomie prowadzona zgodnie z wytycznymi Demeter, aby postrzegać i traktować rolnictwo, ludzi, zwierzęta i przyrodę jako jeden gigantyczny organizm.

Cechą szczególną Wegwartehof jest to, że jest to jedyna austriacka stadnina posiadająca certyfikat Demeter - gwarantuje to, że zwierzęta są trzymane zgodnie z najsurowszymi wytycznymi etycznymi, a produkty z mleka są najwyższej jakości. Nie tylko sprawia to, że ​​mleko klaczy Wegwartehof jest tak niezwykłe: samo mleko klaczy jest bardzo cennym, bogatym w substancje odżywcze pokarmem, który jest bardzo podobny w swoim składzie do kobiecego mleka. Dlatego jest ono tak dobrze tolerowane i przyswajalne przez ludzkie ciało w każdym wieku!