White Witch Organic Ethical Skincare

Prostota i naturalność współistniejące w wysokiej jakości kosmetykach naturalnych

„Jesteśmy miłośnikami przyrody, lekarzami i artystami…” - mówią o sobie producenci White Witch, czyli firmy, która wyznaje ekologiczne wartości i zajmuje się tworzeniem etycznych kosmetyków.

White Witch: 5 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

White Witch to irlandzka marka kosmetyków, założona przez Ruth Ruane, która dziś prowadzi tę firmę wraz z trzema innymi „miłośnikami przyrody”. Wszystkie produkty wytwarzane są z polnych kwiatów, roślin, miodu, owsa i wodorostów - zbieranych na pastwiskach Irlandii i u wybrzeży Atlantyku. Na pierwszym planie jest szacunek do przyrody i aktywna ochrona środowiska. Producenci White Witch również przywiązują dużą wagę do sprawdzania i kontrolowania warunków produkcji od samego początku - mają bezpośredni kontakt z lokalną społecznością zbierającą surowce. Najwazniejsze składniki to: ziarno kakaowe, ogórecznik, wodorosty atlantyckie, owies, opuncja figowa, propolis, czerwona glinka, róża, słonecznik, zielona herbata, wosk copaiba, miód, kokos, rumianek, dzika pomarańcza, lawenda, mięta pieprzowa, nagietek, dzika róża, drzewo sandałowe, ziele dziurawca.

White Witch to nie tylko prostota i naturalność, ale także unikalne podejście do materiałów. Kosmetyki White Witch są w 100% wolne od plastiku i wolne od BPA. Bez wyjątku wszystkie składniki materiałów opakowań są biodegradowalne i / lub poddawane recyklingowi, a także nadające się do recyklingu - podgrzewacze, słoiki na przyprawy itp. - wyobraźnia nie ma granic!

Produkty White Witch:

  • nie posiadają opakowań z tworzyw sztucznych
  • nie są testowane na zwierzętach
  • skuteczne receptury z krótką listą składników
  • pochwała regionalności