Antos Olejek przeciw rozstępom, 130 ml

Wspiera elastyczność skóry!

36,99 zł

(284,54 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 130 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Delikatny zapach cytrusów
  • Ma wzmacniające i ujędrniające działanie

Kupowane często z Antos Ujędrniający krem do ciała, 200 ml

Antos Olejek przeciw rozstępom, 130 ml 36,99 zł (284,54 zł / l)
Antos Ujędrniający krem do ciała, 200 ml 51,00 zł (255,00 zł / l)
Cena całkowita: 87,99 zł
Opis

Regularne stosowanie olejku zapobiega powstawaniu rozstępów oraz wspiera elastyczność skóry. Ponadto zawiera on ekstrakty, które wzmacniają skórę.

Sposób użycia:

  • Stosować codziennie na całe ciało lub na odpowiednie miejsca tj. uda, brzuch, biodra.
  • Wmasować mała ilość produktu w skórę, aż całkowicie się wchłonie.
Nr art.: ATS-PM204
Zawartość: 130 ml
EAN: 8051122770489
Marka: Antos
Rodzaje produktów: Olejki pielęgnujące skórę
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Składniki (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride[1], Triticum Sativum Seed Oil[1], Macadamia Ternifolia (Macadamia) Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Panax Ginseng Extract[2], Echinacea Ternifolia Extract[2], Equisetum Arvense Extract[2], Thymus Serpyllum Extract[2], Cucumis Sativus Extract, Achillea Millefolium Extract[2], Prunus Africana Extract, Paullinia Cupana Extract[2], Citrus Limon Oil[1], Citrus Aurantium Essential Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Linalool

  1. zatwierdzone surowce
  2. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Włochy, emmeduecosmetics@pec.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Antos Olejek przeciw rozstępom

11 recenzji klientów w innym języku

4,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
17 (73%)
4 gwiazdki
5 (21%)
3 gwiazdki
1 (4%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

23 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 11 recenzje w innym języku.