Kosmetyki naturalne Aurea

Kosmetyki z Belgii do pielęgnacji całego ciała

Aurea to belgijska marka, która wytwarza swoje produkty z naturalnego żelu Aloe Vera z Włoch! Ma w swojej ofercie kosmetyki oczyszczające, regenerujące i oczyszczające, których głównym składnikiem jest aloes. Aurea posiada w swojej ofercie również linię kosmetyków dla mężczyzn.

Marken / Aurea

Aurea: 12 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Czysty, nierafinowany organiczny żel z aloesu w szczególnie wysokim stężeniu stanowi podstawę tej biologicznej linii do pielęgnacji skóry.
Żel aloesowy regeneruje skórę, odżywia i nawilża oraz działa kojąco na problematyczną skórę wymagającą pielęgnacji. Linia Aurea wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości organiczny żel aloesowy o najwyższej możliwej koncentracji składników aktywnych. Ta linia pielęgnacyjna jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i posiada certyfikat Cosmébio i ECOCERT .

Belgijska firma produkuje produkty wysokiej jakości zawierające pojedynczy składnik aktywny o wysokim stężeniu. W przypadku linii Aurea producenci wybrali organiczny aloes, który od dawna stosuje się z powodzeniem w pielęgnacji urody. 5000 lat temu właściwości lecznicze tej rośliny były znane w różnych regionach świata i skutecznie stosowane w leczeniu i zapobieganiu wielu chorobom. Zostało to naukowo potwierdzone przez liczne badania historyczne i archeologiczne.

  • Czysty żel z aloesu jest bogaty w witaminy A, B1, B2, B5, B6, B12, C i E.
  • Zawiera liczne minerały, tj. żelazo, wapń, magnez, cynk, miedź i mangan oraz 18 różnych aminokwasów i enzymów.
  • Zawiera saponiny o właściwościach antyseptycznych i antrachinony o właściwościach antybiotycznych, przeciwwirusowych i przeciwzapalnych.
  • Mówi się, że żel aloesowy bardzo nawilża, odżywia i reguluje naturalne pH skóry.
  • Pomaga usunąć martwe komórki naskórka i odnawia skórę.
  • Poprawia nie tylko kohezję fibroblastów, ale także przyspiesza produkcję kolagenu, a przez to działa ujędrniająco.
  • Reguluje zarówno cerę tłustą, jak i zaczerwienioną i podrażnioną i jest z powodzeniem stosowany przy ukąszeniach owadów, atopowym zapaleniu skóry lub łuszczycy.

Aby pozytywna moc uzdrawiania tej rośliny mogła rozwijać się w całości, musi być w bardzo skoncentrowanej postaci w produktach kosmetycznych. Dla kosmetyków Aurea wybrano tylko najlepszy aloes, który został przetworzony w dużych ilościach dla wysokiej jakości kosmetyków.