Baby Anthyllis Delikatny żel oczyszczający do rąk i pupy pH 5,5, 300 ml

Idealny do codziennego użytku

41,99 zł

(139,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 38,99 zł / Szt.-7%
  • od 3 tylko 36,94 zł / Szt.-12%
  • od 6 tylko 33,66 zł / Szt.-20%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wrażliwej skóry
  • Idealny dla niemowląt i małych dzieci
  • Z sokiem z aloesu

Kupowane często z Baby Anthyllis Krem do ciała, 100 ml

Baby Anthyllis Delikatny żel oczyszczający do rąk i pupy pH 5,5, 300 ml 41,99 zł (139,97 zł / l)
Baby Anthyllis Krem do ciała, 100 ml 37,29 zł (372,90 zł / l)
Cena całkowita: 79,28 zł
Opis

Ten delikatny żel oczyszczający w praktycznym dozowniku z pompką od Baby Anthyllis jest idealny do codziennego oczyszczania rąk i pupy. Jego łagodna formuła z organicznym ekstraktem z rumianku, organicznym ekstraktem z ryżu i odżywczym, nawilżającym sokiem z aloesu została idealnie dostosowana do wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci.

Zapewnia łagodne oczyszczanie i miękką, delikatną skórę w mgnieniu oka!

Nr art.: XBO-GP-BBAN002
Zawartość: 300 ml
EAN: 8002849928943
Marka: Baby Anthyllis
Konsystencja mydła: W płynie
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Mydła, Pielęgnacja dla dzieci i niemowląt
Typ skóry: Dla każdego typu skóry, Skóra wrażliwa
Właściwości: Vegan
Certyfikaty: ICEA - Cosmos Organic
PAO: 12 miesięcy
Dla kogo - niemowlę i dziecko: niemowlęta
Składniki (INCI)

Aqua[1], Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Caprylyl/Capryl Glucoside, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Oryza Sativa Extract[1], Parfum[1], Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vanillin

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Pierpaoli srl, via Mattei 20, 60019, Senigallia (AN), Włochy, www.pierpaoli.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Baby Anthyllis Delikatny żel oczyszczający do rąk i pupy pH 5,5