Biofficina Toscana Peeling do ciała przygotowujący skórę do opalania, 200 ml

Delikatnie złuszcza i przygotowuje skórę do ekspozycji na słońce

71,00 zł

(355,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 66,00 zł / Szt.-7%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do skóry przed, w trakcie i po ekspozycji na słońce
  • Z cukrem, dziewanną i kocanką
  • Złuszcza, oczyszcza i zmiękcza
  • Wygładza skórę i podkreśla wygląd opalenizny
  • Testowane na nikiel Testowane na nikiel
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Biofficina Toscana Wzmacniający szampon do włosów, 200 ml

Biofficina Toscana Peeling do ciała przygotowujący skórę do opalania, 200 ml 71,00 zł (355,00 zł / l)
Biofficina Toscana Wzmacniający szampon do włosów, 200 ml 60,00 zł (300,00 zł / l)
Cena całkowita: 131,00 zł
Opis

Peeling do ciała przygotowujący skórę do opalania marki Biofficina Toscana to złuszczający i oczyszczający peeling do ciała przeznaczony do przygotowania skóry do ekspozycji na słońce i podkreślenia wyglądu opalenizny. Formuła zawiera cukier, który delikatnie mechanicznie złuszcza skórę, pomagając usuwać martwe komórki naskórka i wygładzać jej powierzchnię.

Skład wzbogacono o ekstrakty z dziewanny i kocanki z ekologicznych upraw w Toskanii o właściwościach łagodzących i zmiękczających oraz glicerynę o właściwościach wiążących wilgoć. Substancje myjące pochodzenia roślinnego delikatnie oczyszczają skórę podczas złuszczania, dzięki czemu peeling może być stosowany również zamiast zwykłego produktu do mycia ciała. Odpowiedni przed, w trakcie i po okresie ekspozycji na słońce, pozostawia skórę miękką, wygładzoną i promienną oraz pomaga podkreślić bardziej równomierny wygląd opalenizny. Zapach wyróżniają wyraziste nuty owocowe i kwiatowe.

Najważniejsze właściwości

  • Do przygotowania i pielęgnacji skóry w okresie ekspozycji na słońce
  • Z cukrem o działaniu złuszczającym
  • Z dziewanną i kocanką z ekologicznych upraw w Toskanii
  • Z gliceryną o właściwościach wiążących wilgoć
  • Działanie złuszczające, oczyszczające, łagodzące i zmiękczające
  • Pomaga usuwać martwe komórki naskórka i wygładzać skórę
  • Pomaga podkreślić równomierny wygląd opalenizny
  • Może być stosowany również zamiast produktu do mycia ciała

Sposób użycia

Nałożyć na zwilżoną skórę, delikatnie masować i spłukać letnią wodą. Można stosować przed, w trakcie i po okresie ekspozycji na słońce.

Nr art.: BTO-0322
Zawartość: 200 ml
EAN: 8003140492478
Marka: Biofficina Toscana
Rodzaje peelingów: Peelingi mechaniczne
Konsystencja/postać: krem
Rodzaje produktów: Peeling pod prysznic
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Testowane na nikiel, Vegan
Zapachy: kwiatowy, owocowy
Ostrzeżenie: Stosować wyłącznie na zdrową skórę
Rodzaj opakowania: tygiel
Składniki (INCI)

Sucrose, Glycerin, Sodium Stearoyl Lactylate, Myristyl Alcohol, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Aqua, Parfum, Cocamidopropyl Betaine, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, CI 77492 (Iron Oxide), Sodium Hydroxyde, Linalyl Acetate, Linalool, Cumarin, Phytic Acid, Anise Alcohol

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Biofficina Toscana Peeling do ciała przygotowujący skórę do opalania

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena