Biofficina Toscana Masło do demakijażu z czerwonymi owocami, 150 ml

Skutecznie oczyszcza, jednocześnie pozostając łagodnym dla skóry

96,00 zł

(640,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 89,27 zł / Szt.-7%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z Rubiox® 2.0 i cennymi olejami roślinnymi
  • Oczyszcza, zmiękcza i działa antyoksydacyjnie
  • Usuwa także makijaż wodoodporny

Kupowane często z Biofficina Toscana Pianka do mycia twarzy z malwą, 150 ml

Biofficina Toscana Masło do demakijażu z czerwonymi owocami, 150 ml 96,00 zł (640,00 zł / l)
Biofficina Toscana Pianka do mycia twarzy z malwą, 150 ml 69,00 zł (460,00 zł / l)
Cena całkowita: 165,00 zł
Opis

Masło do demakijażu z czerwonymi owocami marki Biofficina Toscana to produkt do oczyszczania twarzy o zmieniającej się konsystencji, odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Nałożone na suchą skórę masło rozpuszcza się i zmienia w olejek, który skutecznie usuwa makijaż, również wodoodporny. W kontakcie z wodą zmienia się natomiast w mleczko oczyszczające łatwe do spłukania, bez pozostawiania tłustej warstwy.

Formuła zawiera Rubiox® 2.0, kompleks z ekologicznej dzikiej róży, czarnej porzeczki i maliny z Toskanii o właściwościach antyoksydacyjnych, a także ekologiczne oleje z dzikiej róży, jojoba i pestek winogron oraz olej migdałowy o właściwościach zmiękczających i ochronnych. Wosk pszczeli uzupełnia skład. Po spłukaniu skóra pozostaje czysta, miękka, gładka i nawilżona. Zapach wyróżniają słodkie i delikatne nuty czerwonych owoców.

Najważniejsze właściwości

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Skutecznie usuwa makijaż, również wodoodporny
  • Z Rubiox® 2.0 z ekologicznej dzikiej róży, czarnej porzeczki i maliny z Toskanii
  • Z olejami z dzikiej róży, jojoba, pestek winogron i migdałów
  • Działanie oczyszczające, zmiękczające, antyoksydacyjne i ochronne
  • Na suchej skórze zmienia się w olejek
  • W kontakcie z wodą zmienia się w mleczko oczyszczające łatwe do spłukania
  • Nie pozostawia tłustej warstwy

Sposób użycia

Niewielką ilość nałożyć na suchą skórę i delikatnie masować kolistymi ruchami, aż masło zmieni się w olejek. Dodać wodę, aby uzyskać mleczko oczyszczające, i spłukać. Dla szybszej aplikacji można wmasować bezpośrednio w zwilżoną skórę i spłukać.

Nr art.: BTO-0184
Zawartość: 150 ml
EAN: 8003140491006
Marka: Biofficina Toscana
Rodzaje produktów: Demakijaż
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Testowane na nikiel
Certyfikaty: AIAB, Leaping Bunny
Składniki (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Myristyl Lactate, Lauryl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (White Beeswax) Extract, Hydrogenated Castor Oil, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Rosa Rubiginosa Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Morus Nigra Fruit Extract[1], Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[1], Ribes Uva-Crispa Fruit Extract[1], Parfum, Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Citricacid

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Biofficina Toscana Masło do demakijażu z czerwonymi owocami

171 recenzji klientów w innym języku

4,3 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
139 (60%)
4 gwiazdki
48 (20%)
3 gwiazdki
26 (11%)
2 gwiazdki
10 (4%)
1 gwiazdka
8 (3%)

231 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
171 recenzji klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder