Eau Thermale JONZAC

Eau Thermale JONZAC

Przegląd całej gamy produktów francuskiej marki

Eau Thermale JONZAC to naturalna bratnia dusza dla Twojej skóry - delikatna pielęgnacja z hipoalergiczną wodą termalną, biomimetycznymi składnikami i najlepszą możliwą kompatybilnością nawet dla najbardziej wrażliwych rodzajów skóry!

Kategorie:

Eau Thermale JONZAC: 73 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Wraz z marką Eau Thermale JONZAC francuskie laboratorium LÉA NATURE opracowało nową generację produktów do pielęgnacji skóry, które zwiększają skuteczność kosmetyków, a jednocześnie zapewniają najwyższy szacunek dla natury i procesów fizjologicznych w skórze. Przekonanie, że nauka może się rozwijać z szacunkiem dla natury i kobiet, Eau Thermale JONZAC oferuje najlepsze produkty kosmetyczne:

  • oczekiwana skuteczność i wrażliwość konwencjonalnych produktów kosmetycznych
  • preparaty hipoalergiczne
  • bezpieczeństwo dzięki naturalności i brakowi wątpliwych lub szkodliwych substancji

Wizja:

Skóra postrzegać jako sojusznik, nie jako przeszkodę w badaniach. Jest naturalną i inteligentną tarczą, która dokładnie wie, czego potrzebuje. Celem jest stworzenie osmozy pomiędzy naturalnymi składnikami a naturą skóry, aby kosmetyki mogły się dobrze rozwijać.

Eau Thermale JONZAC wykorzystuje skłonność skóry do miłowania znajomych rzeczy. W ten sposób opracowano formułę, który ma największą możliwą kompatybilność ze skórą, a jednocześnie respektuje nawet najbardziej wrażliwe rodzaje skóry i przekonuje maksymalną skutecznością. Wszystko to jest pod hasłem bio-powinowactwa Eau Thermale JONZAC.

Woda izotoniczna:

Skóra składa się w 70% z wody bogatej w minerały. Jakakolwiek pielęgnacja zostanie nałożona na skórę, woda z preparatu wejdzie w kontakt z wodą skóry. Jeśli występujące w nich stężenia minerałów są różne, naturalna równowaga komórek może zostać zakłócona. Woda termalna ze źródeł Jonzac jest izotoniczna, co oznacza, że jej zawartość minerałów jest podobna do wody w komórkach skóry. W ten sposób skóra może w pełni skorzystać ze skuteczności bioocertyfikowanych i hypoalergicznych produktów Eau Thermale JONZAC.

Preparaty biomimetyczne:

Nasza skóra w naturalny sposób składa się z warstw wody i oleju. Jeśli ta płytkowa struktura zostanie zdestabilizowana przez produkty do pielęgnacji, które nie respektują naturalnej równowagi skóry, może to spowodować odwodnienie, suchość i podrażnienie.

Właśnie dlatego Eau Thermales JONZAC zdecydował się na tworzenie formuł opartych na składnikach i emulgatorach na bazie płytkowej, które pozwalają kremom naśladować strukturę skóry. Ze względu na hipoalergiczne preparaty są również szczególnie kompatybilne ze skórą, a zatem oferują optymalną skuteczność.

Hipoalergiczna bio-wiedza:

Skóra jest żywym organizmem, którego naturalną równowagę można łatwo zdestabilizować. Wszystkie produkty Eau Thermale JONZAC mają certyfikat ekologiczny i nie zawierają jakichkolwiek substancji syntetycznych. Dzięki 100% hipoalergicznym preparatom, kosmetyki dodatkowo minimalizują ryzyko reakcji alergicznych i mogą w związku z tym uzyskać jak największą możliwą kompatybilność.

Niezwykłe właściwości wody termalnej:

  • hipertermalna: 62°C
  • bakteriologicznie czysta: ekstrahowana z głębokości 1850 metrów
  • szczególnie miękkia
  • hipoalergiczna
  • hipermineralizowana i izotoniczny: reaguje idealnie osmotycznie na skórę i szanuje jej spójność
  • regenerująca, łagodząca, nie podrażnia