FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo z czarnuszką, 100 g

Naturalny uniwersalny środek czyszczący

24,48 zł 27,99 zł -13%

(244,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry i włosów
  • Z liśćmi laurowymi, oliwkami i czarnuszką
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kupowane często z FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g

FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo z czarnuszką, 100 g 24,48 zł (244,80 zł / kg)
FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo 100% oliwa z oliwek, 200 g 22,06 zł (110,30 zł / kg)
Cena całkowita: 46,54 zł
Opis

To mydło Aleppo łączy w sobie naturalną moc odżywczą olejków z oliwek, liścia laurowego i czarnuszki. To wszechstronne mydło nadaje się do każdego rodzaju skóry i można je stosować do pielęgnacji całego ciała — idealne jako szampon, mydło pod prysznic i płyn do mycia rąk. Nie zawiera substancji zapachowych, oleju palmowego ani plastiku, dzięki czemu zapewnia delikatną pielęgnację nawet wrażliwej skórze i osobom cierpiącym na alergie. Antyseptyczne właściwości olejków z liścia laurowego i czarnuszki zapewniają dokładne, ale delikatne oczyszczanie. Dzięki opakowaniu bez plastiku jest przyjaznym dla środowiska wyborem do codziennej pielęgnacji.

Zastosowanie:

  • Mydło można stosować do delikatnego oczyszczania twarzy, pielęgnacji ciała i mycia włosów.
  • W zależności od twardości wody, po umyciu włosów może być konieczne zastosowanie płukanki kwasowej.
  • Po każdym użyciu należy odczekać, aż mydło dokładnie wyschnie.
Nr art.: SDM-AS02103
Zawartość: 100 g
EAN: 4260007643808
Marka: FINigrana® Bio & Naturkosmetik
Konsystencja/postać: materia stała
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Unisex, Vegan
Zapachy: świeży
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w suchym miejscu
Składniki (INCI)

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Laurate, Sodium Almondate (Saponified Almond Nut Oil), Aqua, Sodium Wheat Germate, Glycerin[1], Nigella Sativa Seed Oil

  1. jest naturalnie wytwarzany w procesie zmydlania
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352 , Korschenbroich, Niemcy, mail@treibholz.de, www.finigrana.de/impressum

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla FINigrana® Bio & Naturkosmetik Mydło Aleppo z czarnuszką