Fitocose Pasta wodorowęglanowa, 50 ml

Zapach ciała? - To już koniec!

40,95 zł 45,99 zł -11%

(819,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Zapobiega nieprzyjemnym zapachom
  • Chroni niezawodnie
  • Vegan
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml

Fitocose Pasta wodorowęglanowa, 50 ml 40,95 zł (819,00 zł / l)
Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml 57,04 zł (285,20 zł / l)
Cena całkowita: 97,99 zł
Opis

Ten naturalny dezodorant firmy Fitocose ma prostą, ale skuteczną formułę. Zapewnia środowisko zasadowe, które blokuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów i nadmiernego pocenia.

Stosowanie:

  • Aplikuj rano po kąpieli pod pachami.
  • Używaj tylko niewielkiej ilości - nałożenie cienkiej warstwy jest wystarczające do osiągnięcia długotrwałej kontroli zapachu.

Uwaga:

  • Natychmiast po goleniu pod pachami skóra może być nadwrażliwa na produkt. Aby uniknąć podrażnień, zaleca się golenie wieczorem i odczekać co najmniej 6 godzin przed nałożeniem produktu.
  • Gdy na skórę po goleniu nakłada się krem ​​dezodorujący, można użyć go mniej niż zwykle.
Nr art.: FIT-CV515
Zawartość: 50 ml
EAN: 8050705461660
Marka: Fitocose
Sposób użycia: Barwiona pielęgnacja
Rodzaje produktów: Dezodoranty
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Vegan
Składniki (INCI)

Sodium Bicarbonate, Aqua, Glycerin[1], Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Ethylhexylglycerin

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Włochy, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

2 oceny klientów po polski dla Fitocose Pasta wodorowęglanowa

162 recenzje klientów w innym języku

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
173 (75%)
4 gwiazdki
22 (9%)
3 gwiazdki
17 (7%)
2 gwiazdki
10 (4%)
1 gwiazdka
6 (2%)

228 ocen
2 recenzje klienta po polski
162 recenzje klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder