Fitocose Viola Tricolor Shampoo, 200 ml

Naturalnie wyważone i delikatne oczyszczanie włosów!

40,99 zł

(204,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 38,57 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 36,54 zł / Szt.-11%
  • od 6 tylko 33,29 zł / Szt.-19%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do tłustych rodzajów włosów
  • Normalizuje produkcję sebum
  • Z czystymi roślinnymi środkami powierzchniowo czynnymi
  • Vegan
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Fitocose Mallow 2in1 Cleanser for Face & Hair, 200 ml

Fitocose Viola Tricolor Shampoo, 200 ml 40,99 zł (204,95 zł / l)
Fitocose Mallow 2in1 Cleanser for Face & Hair, 200 ml 61,00 zł (305,00 zł / l)
Cena całkowita: 101,99 zł
Opis

Szampon zapewnia delikatne oczyszczające działanie dzięki zawartości ekstraktu z bratka, który przywraca równowagę w produkcji łoju skóry głowy. W ten sposób tłuste typy skóry są optymalnie oczyszczone i znormalizowane.

  • Wartość pH: ok. 5,5

Stosowanie:

  • Rozcieńczyć niewielką ilość szamponu (około 1 łyżki stołowej) z pół szklanki wody.
  • Nałóż na mokre włosy lekkim masażem.
  • Pozwól mu działać przez kilka sekund, a następnie spłucz ciepłą wodą.
Nr art.: FIT-CV1004
Zawartość: 200 ml
EAN: 8050705461882
Marka: Fitocose
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: włosy przetłuszczające się
Właściwości: Vegan
PAO: 4 miesiące
Rodzaj opakowania: butelka
Składniki (INCI)

Aqua, Viola Tricolor Flower Extract[2], Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco­ Sulfate, Citricacid, Glycerin, Vanilla Planifolia Bean Extract, Sodium Dehydroacetate, Guar Hidroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Parfum[1], Limonene[1]

  1. z naturalnych ekstraktów i olejków eterycznych
  2. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Włochy, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fitocose Viola Tricolor Shampoo

4 recenzje klientów w innym języku

4,2 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
4 (80%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (20%)

5 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.