Greenatural Pasta do zębów Omeo, 75 ml

Łagodne mycie zębów dzięki mocy zielonej herbaty i cytryny

23,99 zł

(319,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 22,02 zł / Szt.-8%
  • od 3 tylko 20,86 zł / Szt.-13%
  • od 6 tylko 19,00 zł / Szt.-21%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Kompatybilna z homeopatią
  • Łagodnie rozjaśnia
  • Bez fluoru i sacharyny
  • Unisex Unisex

Kupowane często z Greenatural Pasta do zębów Fresh, 75 ml

Greenatural Pasta do zębów Omeo, 75 ml 23,99 zł (319,87 zł / l)
Greenatural Pasta do zębów Fresh, 75 ml 23,99 zł (319,87 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Dzięki organicznym ekstraktom z zielonej herbaty i cytryny oraz ekstraktom z kory magnolii pasta do zębów zwalcza bakterie odpowiedzialne za próchnicę i odkładanie się osadów na zębach. Dodatek mleczanu cynku zwalcza przyczyny nieświeżego oddechu, a soda oczyszczona wraz z ekstraktami z cytryny zapewnia łagodne działanie wybielające. Aromat pasty pochodzi z organicznych olejków eterycznych z cytryny i pomarańczy.

Pasta do zębów nie zawiera mięty ani mentolu, toteż doskonale nadaje się do zastosowań homeopatycznych.

PAO: 6 miesięcy

Nr art.: XBO-GP-DENT01
Zawartość: 75 ml
EAN: 8052400934241
Marka: Greenatural
Rodzaje produktów: Pielęgnacja jamy ustnej i zębów
Właściwości: Bez fluorków, Unisex
Zapachy: cytrynowy / cytrusowy
PAO: 6 miesięcy
Rodzaj opakowania: tubka
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Sorbit, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Xylit, Carrageenan, Titanium Oxides, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Sodium Bicarbonate, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Xanthan Gum, Magnolia Officinalis Bark Extract, Zinc Lactate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Limonene

  1. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Greenproject Italia srl, via massari 42, 31023, Resana (TV), Włochy, www.greenatural.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Greenatural Pasta do zębów Omeo

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (50%)
4 gwiazdki
2 (50%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny