Pielęgnacja włosów

6 mitów dotyczących mycia włosów 6 mitów dotyczących mycia włosów

Czy mokre włosy naprawdę łamią się podczas czesania? Jaka temperatura jest za wysoka do mycia włosów? Jak często należy myć włosy? Jak często należy zmieniać produkty do pielęgnacji włosów? Przyjrzeliśmy się wielu mitom na temat mycia włosów!

Słownik Curly Girl Słownik Curly Girl

Plopping, Cast, Final Wash, no poo ... jakieś słowa, które brzmią całkiem niezrozumiale, nawet jeśli twój angielski nie jest taki zły? Chcesz dołączyć do tego boomu na curling, ale nie wiesz dokładnie jak?

Czas letni to czas podziału Czas letni to czas podziału

Letnie słońce pali nieubłaganie i niszczy nasze włosy: często wynikiem jest rozdwajanie. Wtedy właściwa pielęgnacja jest niezwykle ważna.

Znaczenie szamponu oczyszczającego Znaczenie szamponu oczyszczającego

Zmieszaj sam! W tym artykule pokażemy przepis, jak z łagodnego, stosowanego codziennie szamponu SYD zrobić skuteczny szampon oczyszczający.

Odpowiedni szampon dla odpowiednich włosów Odpowiedni szampon dla odpowiednich włosów

Rady dotyczące mycia i pielęgnacji włosów są zawsze cenne. Należy na początku wspomnieć, że istnieją różne rodzaje włosów. Co oznacza, że nie każda wskazówka jest odpowiednia do każdego typu włosa. Tutaj znajdziesz różne porady, jak pielęgnować...

Łupież - co robić? Łupież - co robić?

Łupież wygląda nieestetycznie i często bardzo trudno się go pozbyć. Jednak istnieją sposoby i środki na złagodzenie i leczenie łupieżu.