Mellis Sauna Arctica pobudzający krem z miodem

Dla promiennej i odżywionej skóry

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Odżywia i wzmacnia
  • Rewitalizuje
  • Z cenymi kwasami tłuszczowymi
  • Również do pielęgnacji włosów

Opis

Wyciąg z białego torfu zawarty w tym krem wraz z białym torfem i miodem to fińska innowacja! Zawiera ważne dla skóry kwasy tłuszczowe oraz wiele istotnych substancji biologicznie aktywnych, które odżywiają i regenerują komórki skóry jak np. fitosterole. Biały torf zawiera jednocześnie składniki czynne, tak jak zwykły torf, jednakże bez ciemnych barwników. Wraz z miodem działa on odświeżająco na skórę. Składnikiem czynnym rozpieszczającym jest tutaj olejek z krwawnika - odświeża i wzmacnia skórę w naturalny sposób. Wypróbuj ten krem również do pielęgnacji skóry głowy, także przy łupieżu. Możesz go stosować w czystej postaci lub rozmieszany np. ze środkami pielęgnującymi do włosów farbowanych. Lekko spienić; zastępuje szampon dla cienkich i suchych włosów.

Wiele naturalnych surowców jest antyoksydacyjnych i działa regenerująco. Zawierają one wyjątkowe połączenia witamin, kwasów tłuszczowych, jak również minerałów i pierwiastków śladowych. Miód jest bazą wszystkich produktów, ponieważ nie zatyka porów, lecz pozwala skórze, oddychać. To cud natury - jaki składnik może jednocześnie nawilżać i oczyszczać skórę? Działa równoważąco na pory skóry; nie można zapomnieć o jego odprężającym działaniu.

Kremy z miodu z serii Sauna -Arctica chronią skórę przed ciepłem, pozwalają jej oddychać - to naturalny rodzaj pielęgnacji skóry w ciepłej saunie. Rozpieszczają skórę wszechstronnie: nawilżają, oczyszczają, działają równoważąco i wspierają naturalną siłę odpornościową. W ciepłej saunie wzrasta pielęgnujące działanie kremu - powstaje całościowe, odprężające przeżycie zarówno dla ciała jak i duszy.

Zastosowanie: Pozwól na zadziałanie kremu podczas pobytu w saunie - po kuracji miodem poczujesz się wypoczęty, a twoja skóra będzie jedwabiście gładka! Następnie spłucz skórę czystą wodą.

Wskazówka: Przy tworzeniu surowców zwraca się zawsze uwagę na tolerancję, tak aby produkt nadawał się także dla wrażliwej skóry. Krem ten nadaje się zatem także do twarzy. Te produkty nadają się także do stosowania poza sauną np. jako balsam regenerujący do twarzy, jako szampon. Wypróbuj sauna krem również w wannie lub jako środek pielęgnacyjny do włosów i skóry głowy.

Produkty firmy Mellis nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają:

  • olejków mineralnych
  • innych składników petrochemicznych
  • siarczanów
  • parabenów
  • syntetycznych barwników i aromatów

Wartość pH 5,5 - podobne do wartości pH skóry

Konsystencja: Kremy
Rodzaje produktów: Kremy do ciała
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: Mellis
Właściwości: Bez siarczanów
Certyfikaty: NaTrue

Składniki

Ingredients (INCI): Aqua, Mel, Cetearyoyl/Cetearyl Glucoside, Achillea Millefolium, Glycerin, Dehydroacetic Acid, White Peat Extract*, Xanthan Gum, Rosmarin Officinalis*, Citrus Sinensis*, Citrus Paradisi*, Limonene**, Linalool**.
* Ingredients from certifide organic agriculture/production and/or controlled wild collection
** from natural essential oils

Linia Sauna Arctica

Akcesoria

ocen klientów po polski dla Mellis Sauna Arctica pobudzający krem z miodem