minLen Super Dreamy Body Lotion, 200 ml

Fantastycznie pachnąca pielęgnacja ciała dla dzieci i młodzieży

130,00 zł

(650,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla młodej i wrażliwej skóry
  • Nawilża
  • Świeżość i elastyczność

Kupowane często z Santé – naturally. Family - żel pod prysznic z organicznym ananasem i cytryną, 950 ml

minLen Super Dreamy Body Lotion, 200 ml 130,00 zł (650,00 zł / l)
Santé – naturally. Family - żel pod prysznic z organicznym ananasem i cytryną, 950 ml 63,00 zł (66,32 zł / l)
Cena całkowita: 193,00 zł
Opis

Ten balsam do ciała szybko stanie się Twoim nowym najlepszym przyjacielem! Jego lekka konsystencja, cudowny zapach i przyjemna pielęgnacja sprawiają, że skóra staje się świeża i elastyczna. Zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, szybko się wchłania i nie klei się.

Stosowanie:

  • Najlepiej stosować po każdym prysznicu.
  • Wmasuj balsam w skórę, daj się oczarować jego zapachowi i poczuj, jak pozostawia skórę miękką i gładką.
Nr art.: WEL-005162X6
Zawartość: 200 ml
EAN: 4001638580885
Marka: minLen
Konsystencja/postać: mleczko
Rodzaje produktów: pielęgnacja ciała, Pielęgnacja dla dzieci i niemowląt
Typ skóry: Skóra wrażliwa, młoda skóra
Właściwości: Vegan
Certyfikaty: NaTrue
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: karton, butelka z pompką
Dla kogo - niemowlę i dziecko: dziecko
Składniki (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Alcohol Denat, Glyceryl Stearat Citrat, Betaine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Linum Usitatissimum Seed Oil, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Maris Sal, Carrageenan, Xanthan Gum, Squalane, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Parfum, Beta-Caryophyllene, Geraniol, Geranyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Terpineol, Vanillin

Informacje prawne
Producent: Weleda AG, Möhlerstr. 3-5 , 73525 , Schwäbisch-Gmünd, Niemcy, www.weleda.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla minLen Super Dreamy Body Lotion

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder