Savon du Midi Mydło z masłem shea – Special Edition, Provence (100 g)

Łagodne mydło pielęgnujące z masłem shea w ozdobnym kartoniku

15,63 zł 17,99 zł -13%

(156,30 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Provence

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 3 tylko 14,76 zł / Szt.-18%
  • od 6 tylko 14,24 zł / Szt.-21%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Z wysokiej jakości olejów roślinnych
  • Tradycyjna metoda zmydlania

Kupowane często z alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g

Savon du Midi Mydło z masłem shea – Special Edition, Provence (100 g) 15,63 zł (156,30 zł / kg)
alviana Naturkosmetik Daily Coco Shampoo, 60 g 20,86 zł (347,67 zł / kg)
Cena całkowita: 36,49 zł
Opis

Te mydła z masłem shea do dziś powstają na południu Francji w oparciu o tradycyjne rzemiosło mydlarskie. Ich receptura nawiązuje do prowansalskiej sztuki wytwarzania mydła, w której liczy się łagodność, pielęgnacja i wysoka jakość składników.

Bazę mydeł stanowią wyłącznie organiczne oleje roślinne, wzbogacone organicznym masłem shea, znanym również jako karité. W zależności od wariantu receptury uzupełniane są starannie dobranymi kompozycjami zapachowymi, olejkami eterycznymi lub pigmentami. Dzięki połączeniu tradycji, doświadczenia i pielęgnujących składników powstają wyjątkowo łagodne mydła do codziennej pielęgnacji skóry.

Nr art.: SDM-110594K
Zawartość: 100 g
EAN: 4260007647301
Marka: Savon du Midi
Konsystencja/postać: materia stała
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Unisex, Vegan
Zapachy: egzotyczny, świeży, lawenda, sypki, róża, słodki, cytrynowy / cytrusowy
Certyfikaty: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 miesięcy
Ostrzeżenie: Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i w razie potrzeby przemyć dużą ilością wody, wyłącznie do użytku zewnętrznego, Przechowuj produkt w bezpiecznym miejscu i poza zasięgiem dzieci
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła, przechowywać w suchym miejscu
Rodzaj opakowania: karton
Składniki (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Glycerin[1], Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil[2], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Lavandula Angustifolia Oil, Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], CI 77288 (Chromium Oxide Green), CI 77492 (Iron Oxide), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Alumina, Magnesium Oxide, Lavandula Oil/Extract[3], Linalool[3], Linalyl Acetate[3], Camphor[3], Beta-Caryophyllene[3], Limonene[3], Terpineol[3], Pinene[3], Geranyl Acetate[3], Geraniol[3]

  1. wykonane z bio-składników
  2. z rolnictwa ekologicznego
  3. z olejków eterycznych / perfum
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Niemcy, mail@treibholz.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Savon du Midi Mydło z masłem shea – Special Edition

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder