Sisi and Joe Żel do mycia włosów, brody i ciała, 200 ml

Wszechstronny kosmetyk dostosowany do męskich potrzeb

24,48 zł 27,99 zł -13%

(122,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Żel pod prysznic i szampon 2w1
  • Odżywia i witalizuje
  • Delikatne oczyszczenie od stóp do głów
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml

Sisi and Joe Żel do mycia włosów, brody i ciała, 200 ml 24,48 zł (122,40 zł / l)
Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml 57,04 zł (285,20 zł / l)
Cena całkowita: 81,52 zł
Opis

Wegański żel pod prysznic i szampon 2w1 to optymalna, wszechstronna pielęgnacja dla mężczyzn. Wyselekcjonowane składniki w równym stopniu witalizują i pielęgnują skórę i włosy całego ciała, a także orzeźwiają zwmysły za sprawą swojego słodko-cierpkiego zapachu.

Zastosowanie:

  • Nałóż niewielką ilość żelu na mokre dłonie, po czym rozmasuj w celu uzyskania piany.
  • Następnie rozmasuj pianę na obszarze twarzy, ciała i włosów.
  • Pielęgnację można również nakładać bezpośrednio na wilgotną skórę i włosy, po czym wmasowywać.
  • Na zakończenie starannnie spłucz ciepłą wodą.

Wskazówka: wystarczy spienić żel, po czym wmasować i spłukać - gotowe!

Nr art.: PGR-5240010
Zawartość: 200 ml
EAN: 9120050260481
Marka: Sisi and Joe
Rodzaje produktów: Pielęgnacja dla mężczyzn, oczyszczanie ciała
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Vegan
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Polyglyceryl-3 Caprate, Pyrus Malus (Apple) Juice[3], Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice[3], Glycerin, Dehydroacetic Acid, Parfum[2], Hamamelis Virginiana Flower Water[3], Polyglyceryl-4-Caprate, Citricacid, Glyceryl Oleate, Pca Glyceryl Oleate, Zinziber Officinalis Root Oil[3], Maltodextrin, Urtica Dioica (Nettle) Root Extract, Inulin, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[2], Linalool[2], Dehydroacetic Acid[1], Sodium Benzoate[1], Potassium Sorbate[1]

  1. naturalny środek konserwujący
  2. naturalna kompozycja zapachowa
  3. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austria, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

0 ocen klientów po polski dla Sisi and Joe Żel do mycia włosów, brody i ciała

2 recenzje klientów w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (75%)
4 gwiazdki
1 (25%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder