TAOASIS Balsam do ciała - Róża, 200 ml

Piękny różany zapach i intensywne nawilżenie

40,95 zł 45,99 zł -11%

(204,75 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Jeszcze 8 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Nawilża skórę
  • Delikatna, aksamitna konsystencja

Kupowane często z Lavera Repair krem do rąk, 75 ml

TAOASIS Balsam do ciała - Róża, 200 ml 40,95 zł (204,75 zł / l)
Lavera Repair krem do rąk, 75 ml 16,03 zł (213,73 zł / l)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Balsam do ciała otula cudownym różanym zapachem, jednocześnie nawilżając i zmiękczając skórę. Jego delikatna, aksamitna konsystencja rozpływa się na skórze i szybko się wchłania.

Nr art.: XDK-TAO-1122512
Zawartość: 200 ml
EAN: 4025121122512
Marka: TAOASIS
Konsystencja/postać: mleczko
Rodzaje produktów: pielęgnacja ciała
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Vegan
Zapachy: róża
Certyfikaty: NaTrue, Demeter
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: tubka
Składniki (INCI)

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[1], Alcohol Denat[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glycerin[2], Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Parfum[2], Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol

  1. Demeter/organiczna uprawa dynamiczna
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Uwaga producenta
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TAOASIS Balsam do ciała - Róża

1 recenzja klienta w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.