Pielęgnacja włosów z marką tek

Szczotki i grzebienie do włosów wykonane z czystych, naturalnych materiałów

Marken / tek

tek: 20 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

tek został założony w 1977 r. według pomysłu Giulio Valsecchi i znalazł się na włoskim rynku z jednym opatentowanym produktem: szczotką do włosów z drewnianym włosiem. Wybór padł na drewno ze względu na jego optymalne i specjalne właściwości, które sprawiają, że idealnie nadaje się do pielęgnacji urody i zdrowia włosów oraz ciała.

Od tego roku włoska firma tek produkuje swoje produkty wyłącznie przy użyciu naturalnych materiałów - z najwyższym szacunkiem dla środowiska. Produkuje grzebienie i szczotki wykonane w 100% z drewna certyfikowanego przez FSC® i awangardowe produkty dla fryzjerów, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska. Każdy pojedynczy element produktów drewnianych jest realizowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Produkty tek łączą kunszt włoskiego rzemiosła z technologią, nie zaniedbując smaków designu i mody.

Marka szybko stała się innowacyjną i nagradzaną firmą - jej produkty były nawet eksponowane w MOMA (Museum of Modern Art, Nowy Jork). Od 2000 r. „Ceramic System” firmy tek jest pierwszym pędzlem wyprodukowanym przy użyciu technologii kosmicznej. W ten sposób tek umocnił swoją wiodącą pozycję w sektorze profesjonalnym, aby zagwarantować stylistom fryzjerów i fryzjerom doskonałą obsługę najwyższej jakości.

Produkty tek są w 100% ręcznie wykonane we Włoszech. Charakteryzują się najwyższą jakością z dbałością o design i trendy, nie zapominając o tradycji rzemieślniczej kraju. Ponadto tek gwarantuje produkcję przyjazną dla środowiska w całym łańcuchu produkcyjnym:

  • użyte drewno pochodzi z lasów z odpowiedzialnym i prawidłowym zarządzaniem
  • stosowanie naturalnej gumy
  • wykończenie odbywa się ręcznie przy użyciu oleju lnianego lub wosku Carnauba
  • opakowanie wykonane jest z kartonu i posiada certyfikat Well Managed Forest