Zhenobya Mydło dla gości Aleppo Mignons, 120 g

Czyste ręce - świeże uczucie

26,99 zł

(224,92 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 120 g

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 25,41 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 24,07 zł / Szt.-11%
  • od 6 tylko 21,93 zł / Szt.-19%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Z delikatnym zapachem
  • Różne formy
  • Wykonane ręcznie
  • Unisex Unisex

Kupowane często z Zhenobya Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego, 170 g

Zhenobya Mydło dla gości Aleppo Mignons, 120 g 26,99 zł (224,92 zł / kg)
Zhenobya Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego, 170 g 36,99 zł (217,59 zł / kg)
Cena całkowita: 63,98 zł
Opis

Goście będą od razu czuć się mile widziani w łazience dzięki tym wyjątkowym mydłom od Zhenobya. Ręcznie robione mydła wykonane są z oliwy z oliwek i wyróżniają się z uroczymi kształtami (serce, koło, liść, romb). Są przyjemnie w użyciu i mają delikatny zapach.

Nr art.: XDK-ZHE-320058
Zawartość: 120 g
EAN: 4260170320148
Marka: Zhenobya
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Właściwości: Unisex
Stopień przetłuszczenia: 1 %
Rodzaj opakowania: Rozmiar podróżny - Travel Size
Składniki (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hydroxyde, Aqua

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Zhenobya Mydło dla gości Aleppo Mignons

4 recenzje klientów w innym języku

4,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (66%)
4 gwiazdki
3 (33%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

9 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder