Zhenobya Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego, 170 g

Idealne oczyszczenie od stóp do głów

36,99 zł

(217,59 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 170 g

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 34,75 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 32,92 zł / Szt.-11%
  • od 6 tylko 29,99 zł / Szt.-19%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich rodzajów skóry
  • Do twarzy, dłoni i ciała
  • Wykonane ręcznie
  • Pobudzające i ożywcze
  • Unisex Unisex

Kupowane często z Zhenobya Organiczne mydło Aleppo oliwkowe 100%, 200 g

Zhenobya Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego, 170 g 36,99 zł (217,59 zł / kg)
Zhenobya Organiczne mydło Aleppo oliwkowe 100%, 200 g 20,99 zł (104,95 zł / kg)
Cena całkowita: 57,98 zł
Opis

Wegańskie, charakterystycznie pachnące mydło Aleppo marki Zhenobya to unikatowy produkt niszowy produkowany z miłością. Każde mydło jest wytwarzane ręcznie i zawiera tylko najlepsze, organiczne oleje. Może być stosowane zarówno na dłonie, jak i na twarz lub całe ciało, ponieważ nie jest drażniące, a jednocześnie zapewnia doskonałą czystość. Dzięki właściwościom stymulującym i odżywczym, ten produkt jest czymś więcej niż zwykłym mydłem.

Nr art.: XDK-ZHE-328335
Zawartość: 170 g
EAN: 4260170323880
Marka: Zhenobya
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry, Skóra problematyczna
Właściwości: Unisex
Stopień przetłuszczenia: 1 %
Składniki (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Laurus Nobilis Leaf Oil, Sodium Hydroxyde, Aqua

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Informacje o mydłach Aleppo od Zhenobyi

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Zhenobya Oryginalne mydło Aleppo 40% oleju laurowego

31 recenzji klientów w innym języku

4,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
59 (89%)
4 gwiazdki
4 (6%)
3 gwiazdki
1 (1%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
2 (3%)

66 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
31 recenzji klientów w innym języku