100% Pure Glossy Locks Sour Cherry Clarifying Shampoo, 236 ml

Formuła do głębokiego oczyszczania z surowym octem jabłkowym i wiśnią

92,87 zł 117,00 zł -21%

(393,52 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 236 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 30 września, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów matowych i farbowanych
  • Działa regulująco na wydzielanie sebum i oczyszczająco
  • Nawilża
  • Gładkość i połysk
  • Vegan Vegan

Kupowane często z 100% Pure Glossy Locks Moisture Drench Conditioner, 400 ml

100% Pure Glossy Locks Sour Cherry Clarifying Shampoo, 236 ml 92,87 zł (393,52 zł / l)
100% Pure Glossy Locks Moisture Drench Conditioner, 400 ml 159,00 zł (397,50 zł / l)
Cena całkowita: 251,87 zł
Opis

Ten głęboko oczyszczający Glossy Locks Sour Cherry Clarifying Shampoo skutecznie usuwa pozostałości po stylizacji, zanieczyszczenia środowiska, chlor i kamień z włosów i skóry głowy. Formuła z surowym octem jabłkowym i wiśnią reguluje produkcję sebum, a kwas fitynowy z ryżu rozpuszcza osady mineralne. Sok z aloesu i hydrolat różany nawilżają i odżywiają włosy. Wzbogacony prowitaminą B5 i biotyną, wzmacnia włosy, nadając im nową sprężystość, miękkość i promienny blask.

Zastosowanie:

  • Delikatnie wmasuj szampon w skórę głowy za pomocą opuszków palców.
  • Następnie dokładnie spłucz letnią wodą.
Nr art.: 100PCP-FG1HGLSCCS8OZ
Zawartość: 236 ml
EAN: 843585155310
Marka: 100% Pure
Odcienie: wszystkie farby do włosów
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: włosy farbowane, włosy pozbawione blasku
Właściwości: Bez siarczanów, Vegan
PAO: 6 miesięcy
Ostrzeżenie: Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i w razie potrzeby przemyć dużą ilością wody
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: tubka
Składniki (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine (From Coconut Oil), Decyl Glucoside, Vegetable Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Vitamin B5 (Panthenol), Biotin (Vitamin B8), Urtica Dioica (Nettle) Extract, Equisetum Arvense Extract, Camelia Sinensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract, Rosa Damascena Distillate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Natural Fragrance (Parfum), Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Phytic Acid, Benzyl Salicylate[2], Hydroxy Citronellal[2], Limonene[2], Linalool[2], Benzyl Alcohol[2], Benzaldehyde, Vanillin, Heliotropine

  1. bio
  2. Składnik olejków eterycznych
Wskazówki dotyczące nowych receptur i opakowań
Informacje prawne
Producent: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Stany Zjednoczone, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Upoważniony przedstawiciel jako osoba odpowiedzialna w UE: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irlandia, info@msl.io, msl.io

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla 100% Pure Glossy Locks Sour Cherry Clarifying Shampoo

2 recenzje klientów w innym języku

4,3 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (33%)
4 gwiazdki
2 (66%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder